Magda Gessler uważana za jedną ze znanych sukcesowych kobiet w Polsce. Magda Gessler to kobieta, która nigdy nie odpoczywa. Ciągle zajmuje się swoją pracą, bierze udział w różnych kampanich reklamowych i nie zapomina tak samo o aktywnym prowadzeniu na swoim kanalie Youtube. 

View this post on Instagram

Cdn .., miłego dnia#mg

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magda gessler zdradziła na czym ona dodatkowo zarabia?  Na pewno dla Magdy Gessler istnieje jakiś specjalny eliksir energii, który pomaga jej wykonywać tyle pracy. Dlatego że, poza swoją kuchnią, Gessler dodatkowo ma jeszcze jedno zaangażowanie na którym zarabia duży pieniądz, a właśnie malowanie obrazków. Szczegółowo na ten temat, czytaj w naszym artykule

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Joanna Krupa przyłapana na spacerze z córeczką. W oczy rzuca się jeden szczegół

Ostatnio polska restauratorka pokazała jeszcze jedną rzecz, która dobrze u niej wychodzi. Poza tym, że pięknie maluje i nie źle nad tym zarabia, gwiazda potrafi tak samo dobrze tańczyć. Gessler pojawiła się w studium programy Dzień dobry TVN i z okazji 10-lecia Kuchennych rewolucji, mogliśmy zobaczyć, jak bawi się Magda. 

View this post on Instagram

Gipka z rana .., tanecznie zakręcona ... dtvn... #besos#mg

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Kochani.... takiego dtvn jeszcze nie było ... 10 lat KR .. świętujemy od dzis 5 .... dzis oglądajcie pierwszy odcinek sezonu .. gdzie wszytko gryzie cie po nogach brrr ..,zapraszam was 🟪🟥 wieczorem 21.30 .. oj będzie interesująco i nieprawdopodobnie ❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🟧🟧🟧🟧🟧Besos mg

Gepostet von Magda Gessler am Donnerstag, 5. März 2020

Patrząc na to, natychmiast pojawia się dobry nastrój. Przecież Gessler dzieli się pozytywną energią! 

Najnowsza informacja od Jackowskiego na cały 2020 rok

Tak samo czytaj o tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do swojej pracy!Zeszły 2019 rok stał dla Agnieszki Woźniak-Starak najstraszniejszym rokiem w życiu. Straciła ona swojego kochanego mężą, polskiego producenta filmowego i przedsiębiorce Piotra Woźniaka. Tragedia wydarzyła się na jeziorze Kusjano. Po tym polska prezenterka całkowicie zrezygnowała ze swojej pracy, przestała pojawiać się na publicznych imprezach, a w swoich sieciach społecznościowych tylko raz na jakieś czas dzieliła się informacjami o sobie. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com