Zeszły 2019 rok stał dla Agnieszki Woźniak-Starak najstraszniejszym rokiem w życiu. Straciła ona swojego kochanego mężą, polskiego producenta filmowego i przedsiębiorce Piotra Woźniaka. Tragedia wydarzyła się na jeziorze Kusjano. Po tym polska prezenterka całkowicie zrezygnowała ze swojej pracy, przestała pojawiać się na publicznych imprezach, a w swoich sieciach społecznościowych tylko raz na jakieś czas dzieliła się informacjami o sobie.

Julia Wieniawa rozpłakała sie przed kamerą!

Popularne wiadomości teraz

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Ola Kwaśniewska odpoczywa w Grecji: opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała swoje smukłe nogi

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak powraca do telewizji. Po tym okropnym wydarzeniu, wdowa Agnieszka Woźniak-Starak, przez długi czas nie mogła żyć zwykłym życiem. Całkowiecie zrezygnowała się ze swojej pracy i przestała pojawiać się na imprezach publicznych. Ostatnio mogłiśmy stać świadkami tego, jak polska prezenterka poinformowała o tym, że niezadługo wróci się do pracy. Szczegółówo na ten temat możesz przeczytać w naszym artykułe. 

Joanna Krupa przyłapana na spacerze z córeczką. W oczy rzuca się jeden szczegół

Teraz już przez swoje własne oczy możemy zobaczyć pierwszą obecność w swojej pracy Agnieszkę Woźniak-Starak. 5 marca odbyła się premiera filmu "Hejter", gdzie zobaczyliśmy polską dziennikarkę w roli prowadzącej. 

Jak zawsze gwiazda wyglądała perfekcyjnie i profesjonalnie wykonała swoją pracę. Dodatkowo powiedziała o tym, co myśli o hejterach:

"Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym, robimy zapasy, ale jest też inny wirus, który toczy współczesne społeczeństwo. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki"

Mamy nadzieje, że właśnie z premiery tego filmu Agnieszka Woźniak-Starak będzie świętnie kontynować swoją pracę i jej życie będzie obsadzone tylko pozytywnymi momentami.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana