Ostrzegła także, że Michał nie powinien jeść wieprzowiny, która była sprzedawana w pobliskim sklepie. Powiedziała mi, żebym jej nie kupowała i zamiast tego kupiła kurczaka. Nie skończyłam jeszcze pracy i ona mi przeszkadzała, ale nie chciałam mieć zaległości.

"Mam nienaganną pamięć do wszystkiego, pani Aniu". Przepraszam, ale mam coś do zrobienia. - Dobrze, zadzwoń do mnie, kiedy skończysz pracę. Powiem ci, jaką śmietanę kupić do sałatki. Jestem żoną Michała od czterech lat.

Przez cały ten czas moja teściowa nie opuściła ani jednego dnia naszego życia. Albo często jest u nas w domu, albo dzwoni do mnie i podpowiada, co mam robić. Miałam wrażenie, że wyszłam za jego matkę, a nie za niego.

"Zawsze był synkiem mamusi, ale nie miałam pojęcia, jakie to okropne." - Michał, jesteś dorosły! Masz własną rodzinę! Dlaczego nie wytłumaczysz mamie, że nie jesteś zainteresowany? Dlaczego po prostu nie powiesz "nie"?

To moja mama, nie mogę jej tak traktować. Pomimo tego, że nigdy nie zaprosiłam teściowej, była obecna na wszystkich naszych spotkaniach. I za każdym razem, gdy przychodziła, musiałam szykować stół.

Popularne wiadomości teraz

"Moja pierwsza żona była zapaloną gospodynią domową, wszystko miała zaplanowane: nie mogłem tego znieść i poszedłem do Lary"

"Sami wymyślimy, jak wychowywać dzieci, wy już swoje wychowaliście: moja synowa nie rozumie, że wychowywanie dziecka to praca"

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

Standardowa pizza zawsze była niewystarczająca. Pewnego dnia moja przyjaciółka przeżyła straszną sytuację, kiedy miała wypadek samochodowy. W rezultacie spędziła dużo czasu w szpitalu, a Lara, jej mała córeczka, została bez opieki.

Natychmiast zdecydowałam się przygarnąć dziewczynkę. Michał nie miał nic przeciwko, gdy opowiedziałam mu o wszystkim przez telefon. Oczywiście, ponieważ w domu miała zamieszkać z nami jeszcze jedna osoba, martwiłam się o to, jak rozwiną się nasze relacje.

Pisaliśmy również o: Byłam z wizytą u syna. Synowa powiedziała, że musi iść do sklepu. Weszłam do łazienki i się zaczęło

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel jest w ciąży? "Wiedziałam, że będzie z tego problem"

Przypominamy o: Wychowywałam dzieci mojego męża jak swoje własne, a kiedy mój najstarszy syn kończył szkołę, nagle pojawiła się jego biologiczna matka