Ostrzegła także, że Michał nie powinien jeść wieprzowiny, która była sprzedawana w pobliskim sklepie. Powiedziała mi, żebym jej nie kupowała i zamiast tego kupiła kurczaka. Nie skończyłam jeszcze pracy i ona mi przeszkadzała, ale nie chciałam mieć zaległości.

"Mam nienaganną pamięć do wszystkiego, pani Aniu". Przepraszam, ale mam coś do zrobienia. - Dobrze, zadzwoń do mnie, kiedy skończysz pracę. Powiem ci, jaką śmietanę kupić do sałatki. Jestem żoną Michała od czterech lat.

Przez cały ten czas moja teściowa nie opuściła ani jednego dnia naszego życia. Albo często jest u nas w domu, albo dzwoni do mnie i podpowiada, co mam robić. Miałam wrażenie, że wyszłam za jego matkę, a nie za niego.

"Zawsze był synkiem mamusi, ale nie miałam pojęcia, jakie to okropne." - Michał, jesteś dorosły! Masz własną rodzinę! Dlaczego nie wytłumaczysz mamie, że nie jesteś zainteresowany? Dlaczego po prostu nie powiesz "nie"?

To moja mama, nie mogę jej tak traktować. Pomimo tego, że nigdy nie zaprosiłam teściowej, była obecna na wszystkich naszych spotkaniach. I za każdym razem, gdy przychodziła, musiałam szykować stół.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Standardowa pizza zawsze była niewystarczająca. Pewnego dnia moja przyjaciółka przeżyła straszną sytuację, kiedy miała wypadek samochodowy. W rezultacie spędziła dużo czasu w szpitalu, a Lara, jej mała córeczka, została bez opieki.

Natychmiast zdecydowałam się przygarnąć dziewczynkę. Michał nie miał nic przeciwko, gdy opowiedziałam mu o wszystkim przez telefon. Oczywiście, ponieważ w domu miała zamieszkać z nami jeszcze jedna osoba, martwiłam się o to, jak rozwiną się nasze relacje.

Pisaliśmy również o: Byłam z wizytą u syna. Synowa powiedziała, że musi iść do sklepu. Weszłam do łazienki i się zaczęło

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel jest w ciąży? "Wiedziałam, że będzie z tego problem"

Przypominamy o: Wychowywałam dzieci mojego męża jak swoje własne, a kiedy mój najstarszy syn kończył szkołę, nagle pojawiła się jego biologiczna matka