Wczoraj odwiedziłam syna i synową. Odwiedzam ich w piątki. Po prostu uwielbiam mojego wnuka. W każdy piątek jadę do nich, aby spędzić z nim czas, a w tym czasie mój syn i synowa idą do kina, do restauracji lub po prostu wspólnie jemy kolację i miło rozmawiamy.

Zawsze miałam z nimi dobre relacje. Więc wczoraj postanowiłam ich odwiedzić. Kiedy weszłam do mieszkania, szwagierka powiedziała, że musi iść do sklepu.

Wyszła, a ja poszłam do łazienki umyć ręce. Ale łazienka była bardzo brudna. Pomyślałam, że moja biedna synowa ma trudności z nadążaniem za dzieckiem i pracą, więc postanowiłam jej pomóc i posprzątać, gdy jej nie będzie.

Założyłam rękawiczki i zabrałam się do pracy. W 40 minut skończyłam i wszystko lśniło. Kiedy skończyłam, moja synowa wróciła już do domu. Pomyślałam: będzie szczęśliwa, gdy zobaczy swoją czystą łazienkę. Synowa weszła do łazienki, zobaczyła, że wszystko lśni i zaczęła się ze mną kłócić.

Powiedziała, że nikt mi nie pozwolił sprzątać jej domu, że nikt mnie o to nie prosił. Stałam tam, nie wiedząc, co jej powiedzieć, bo byłam w szoku. Przecież robiłam to tylko z dobrej woli, chciałam jej pomóc, bo miała dużo na głowie.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Ale niestety nie doceniła mojej pomocy. Zabrałam swoją torbę i poszłam do domu. Oczywiście nie jest to najtrudniejszy przypadek w moim życiu, ale i tak odcisnął piętno na mojej duszy. Nadal nie rozumiem, czym zawiniłam, dlaczego mi to zrobiła? Myślę, że nadejdzie czas, kiedy zrozumie, że chciałam jej tylko pomóc, a nie zrobić na złość.

Pisaliśmy również o: Małgorzata Socha opuszcza obsadę "Przyjaciółki"? Nagła decyzja aktorki zaskakuje fanów

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Emocjonalna burza w życiu Collina Farrella po ogłoszeniu zaręczyn Alicji Bachledy-Curuś. Co go tak bardzo zdenerwowało