Jej życie toczyło się wokół muzyki, sztuki i aktorstwa od najmłodszych lat. Choć rozpoczęła swoją karierę w Polsce, to to w Stanach Zjednoczonych zdobyła międzynarodową sławę.

Aktorka przeszła wiele etapów, zanim znalazła swoje miejsce w Hollywood. Jednak nie tylko kariera zawsze była na jej drodze.

Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się na ekranie w ekranizacji "Pan Tadeusz" w 1999 roku, gdzie wcieliła się w rolę Zosi. To był jej pierwszy krok na drodze do kariery aktorskiej.

Po tym debiucie zdecydowała się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła naukę w renomowanej szkole aktorskiej Lee Strasberga. Już wtedy zaczęła się pojawiać w amerykańskich produkcjach, które pomogły jej zdobyć uznanie na międzynarodowej scenie filmowej.

Miłość do Colina Farrella

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Aktorka poznała Colina Farrella na planie filmu "Ondine". Pomiędzy nimi szybko wybuchła miłość, a ich związek zaowocował narodzinami syna, Henryka Tadeusza, w 2009 roku. Jednak ich związek przetrwał niewiele ponad dwa lata, a ostatecznie zakończył się rozstaniem.

Zazdrość i trudności

W kuluarach mówiło się, że Colin Farrell, chociaż nie był już z Alicją Bachledą-Curuś, zazdrościł jej potencjalnych związków. Sprzeciwiał się relacjom, które mogły mieć wpływ na kontakty potencjalnych partnerów z jego synem. Z tego powodu informacja z 2017 roku o związku aktorki z Marcinem Gortatem wywołała kontrowersje, a para ostatecznie rozstała się.

Nowy związek i zaręczyny

W 2019 roku media podały informację o nowym związku Alicji Bachledy-Curuś. Jej partnerem miał być tajemniczy mężczyzna z Ameryki, a para zdawała się szybko zbliżać do zaręczyn. Aktorka dumnie nosiła zaręczynowy pierścionek. To wydawało się być szczęśliwym zakończeniem po burzliwym związku z Colinem Farrellem.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć.

Reakcja Colina Farrella

Jednak wieści o nowym związku Alicji Bachledy-Curuś wywołały kontrowersje i emocje u Colina Farrella. W wyniku tych informacji aktor miał przestać opłacać willę, w której mieszkała, a ta została wystawiona na sprzedaż. Aktorka przeprowadziła się do mniejszego domu w Hollywood.

Pisaliśmy również o: Małgorzata Socha opuszcza obsadę "Przyjaciółki"? Nagła decyzja aktorki zaskakuje fanów

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Kazik Staszewski trafił do szpitala. Kult musiał odwołać koncerty. "Bardzo nam przykro"