Zespół poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Kazik Staszewski trafił do szpitala, a z tego powodu zaplanowane koncerty w Niemczech zostały odwołane.

Zespół Kult jest jednym z ikon polskiej sceny muzycznej, a Kazik Staszewski, lider zespołu, jest cenionym artystą i muzykiem. Dlatego informacja o jego hospitalizacji wywołała duże zainteresowanie i zaniepokojenie wśród fanów.

Oświadczenie Kultu zostało opublikowane na ich oficjalnym profilu na Facebooku. W nim zespół przekazał, że zaplanowane koncerty w Hamburgu i Berlinie niestety nie odbędą się z powodu hospitalizacji Kazika Staszewskiego. Muzycy zaznaczyli, że nowe terminy tych wydarzeń zostaną wyznaczone i ogłoszone w najbliższym czasie. Bilety na te koncerty zachowają swoją ważność.

Oto fragment komunikatu:

Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w Hamburgu i Berlinie są anulowane i zostaną przeniesione na inny termin. Jak tylko będziemy znać nowe daty, to zaraz poinformujemy. Bilety oczywiście zachowują ważność — czytamy w komunikacie.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

W dalszej części oświadczenia zespół Kult poinformował, że stan zdrowia Kazika Staszewskiego jest stabilny, ale niestety nie pozwala mu na występowanie na scenie. Muzycy wyrazili ubolewanie z powodu obecnej sytuacji i poprosili swoich fanów o zrozumienie i cierpliwość.

Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a was, drodzy, prosimy o cierpliwość i zrozumienie — napisali.

Na chwilę obecną nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące hospitalizacji Kazika Staszewskiego. Fani i sympatycy zespołu życzą muzykowi szybkiego powrotu do zdrowia i czekają na informacje o nowych terminach koncertów.

Pisaliśmy również o: Skomplikowana prawda o ojcu Adama Małysza. Co tak wstrząsnęło jego relacją z ojcem

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Fala krytyki pod postem Pauliny Smaszcz. Co teraz wysunęła kobieta petarda