Zespół poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Kazik Staszewski trafił do szpitala, a z tego powodu zaplanowane koncerty w Niemczech zostały odwołane.

Zespół Kult jest jednym z ikon polskiej sceny muzycznej, a Kazik Staszewski, lider zespołu, jest cenionym artystą i muzykiem. Dlatego informacja o jego hospitalizacji wywołała duże zainteresowanie i zaniepokojenie wśród fanów.

Oświadczenie Kultu zostało opublikowane na ich oficjalnym profilu na Facebooku. W nim zespół przekazał, że zaplanowane koncerty w Hamburgu i Berlinie niestety nie odbędą się z powodu hospitalizacji Kazika Staszewskiego. Muzycy zaznaczyli, że nowe terminy tych wydarzeń zostaną wyznaczone i ogłoszone w najbliższym czasie. Bilety na te koncerty zachowają swoją ważność.

Oto fragment komunikatu:

Z uwagi na dzisiejszą hospitalizację Kazika najbliższe koncerty w Hamburgu i Berlinie są anulowane i zostaną przeniesione na inny termin. Jak tylko będziemy znać nowe daty, to zaraz poinformujemy. Bilety oczywiście zachowują ważność — czytamy w komunikacie.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

W dalszej części oświadczenia zespół Kult poinformował, że stan zdrowia Kazika Staszewskiego jest stabilny, ale niestety nie pozwala mu na występowanie na scenie. Muzycy wyrazili ubolewanie z powodu obecnej sytuacji i poprosili swoich fanów o zrozumienie i cierpliwość.

Stan Kazika jest stabilny, ale niestety uniemożliwia wykonanie koncertów w najbliższych dniach. Bardzo nam przykro z tego powodu, życzymy Kazikowi jak najszybszego powrotu do pełni sił i zdrowia, a was, drodzy, prosimy o cierpliwość i zrozumienie — napisali.

Na chwilę obecną nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące hospitalizacji Kazika Staszewskiego. Fani i sympatycy zespołu życzą muzykowi szybkiego powrotu do zdrowia i czekają na informacje o nowych terminach koncertów.

Pisaliśmy również o: Skomplikowana prawda o ojcu Adama Małysza. Co tak wstrząsnęło jego relacją z ojcem

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Fala krytyki pod postem Pauliny Smaszcz. Co teraz wysunęła kobieta petarda