Paulina Smaszcz to postać, która od dawna przyciąga uwagę mediów i społeczeństwa.tematów do dyskusji. Jej życie prywatne, zwłaszcza związek z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim i jego partnerką Katarzyną Cichopek, często pojawia się na łamach gazet i portalach plotkarskich.

Ostatnio Paulina Smaszcz ponownie przyciągnęła uwagę swoją metamorfozą. W poniedziałkowy wieczór opublikowała na Instagramie nowy post, w którym zaprezentowała swoją świeżą fryzurę. Wybrała się do salonu fryzjerskiego, aby odświeżyć swój wygląd. Jej włosy zostały skrócone, a kolor zmieniony na chłodną platinę. To odważna zmiana, biorąc pod uwagę, że wcześniej Smaszcz nosiła przeważnie ciepłe odcienie blond.

Jednak metamorfoza nie spotkała się z entuzjazmem ze strony jej fanów. W komentarzach pod postem można było przeczytać wiele krytycznych opinii. Niektórzy twierdzili, że zimny odcień dodaje jej lat, a poprzednia fryzura wyglądała znacznie lepiej.

"Było zdecydowanie lepiej";"Lepiej było w poprzedniej fryzurze. Serio";"Ten kolor dodaje pani lat. Wiem, co mówię, bo zajmuję się tym od 30 lat" - pisano w komentarzach.

Oczywiście, każda zmiana wyglądu to subiektywna sprawa, a gusty się różnią. Jednak Smaszcz zareagowała na te negatywne komentarze w sposób dość zdecydowany – po kilku godzinach post razem z komentarzami zniknął z jej profilu na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Mimo że jest znana jako kontrowersyjna postać, niewielu wie, że Paulina Smaszcz zaczynała swoją karierę jako modelka. Jednak jej przygoda z modelingiem była krótka i zakończyła się w trakcie studiów. W latach 90. pracowała jako specjalistka ds. reklamy w renomowanym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Później związała się z Telewizją Polską, gdzie w 2009 roku objęła rolę prowadzącej w programie "Pytanie na śniadanie." Niestety, już rok później została zawieszona w obowiązkach. Następnie miała okazję pracować dla TVN Style, gdzie prowadziła program "Mamo, to ja." Później zmieniła ścieżkę kariery i podjęła pracę w korporacjach, zajmując się Public Relations. Obecnie Paulina Smaszcz jest trenerką autoprezentacji, specjalistką ds. rozwoju osobistego, szkoleniowcem i mentorką.

Jej kariera była pełna zmian i wyzwań, ale Paulina Smaszcz zawsze znajdowała sposób, by rozwijać się i wykorzystywać swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Jej historia to doskonały przykład na to, jak determinacja i elastyczność mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu w różnych obszarach życia.

Pisaliśmy również o: Dlaczego niektóre działania na cmentarzu są nielegalne? Warto wiedzieć

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska wyznaje wielki sekret, którym zaskoczyła wszystkich. Teraz w końcu wszystko stało się jasne

Przypominamy o: Kasia Kowalska pokazala niesamowite zdjęcia córki w wieku 26 lat. "Rok temu prawie straciłam życie"