Paulina Smaszcz to postać, która od dawna przyciąga uwagę mediów i społeczeństwa.tematów do dyskusji. Jej życie prywatne, zwłaszcza związek z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim i jego partnerką Katarzyną Cichopek, często pojawia się na łamach gazet i portalach plotkarskich.

Ostatnio Paulina Smaszcz ponownie przyciągnęła uwagę swoją metamorfozą. W poniedziałkowy wieczór opublikowała na Instagramie nowy post, w którym zaprezentowała swoją świeżą fryzurę. Wybrała się do salonu fryzjerskiego, aby odświeżyć swój wygląd. Jej włosy zostały skrócone, a kolor zmieniony na chłodną platinę. To odważna zmiana, biorąc pod uwagę, że wcześniej Smaszcz nosiła przeważnie ciepłe odcienie blond.

Jednak metamorfoza nie spotkała się z entuzjazmem ze strony jej fanów. W komentarzach pod postem można było przeczytać wiele krytycznych opinii. Niektórzy twierdzili, że zimny odcień dodaje jej lat, a poprzednia fryzura wyglądała znacznie lepiej.

"Było zdecydowanie lepiej";"Lepiej było w poprzedniej fryzurze. Serio";"Ten kolor dodaje pani lat. Wiem, co mówię, bo zajmuję się tym od 30 lat" - pisano w komentarzach.

Oczywiście, każda zmiana wyglądu to subiektywna sprawa, a gusty się różnią. Jednak Smaszcz zareagowała na te negatywne komentarze w sposób dość zdecydowany – po kilku godzinach post razem z komentarzami zniknął z jej profilu na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Mimo że jest znana jako kontrowersyjna postać, niewielu wie, że Paulina Smaszcz zaczynała swoją karierę jako modelka. Jednak jej przygoda z modelingiem była krótka i zakończyła się w trakcie studiów. W latach 90. pracowała jako specjalistka ds. reklamy w renomowanym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Później związała się z Telewizją Polską, gdzie w 2009 roku objęła rolę prowadzącej w programie "Pytanie na śniadanie." Niestety, już rok później została zawieszona w obowiązkach. Następnie miała okazję pracować dla TVN Style, gdzie prowadziła program "Mamo, to ja." Później zmieniła ścieżkę kariery i podjęła pracę w korporacjach, zajmując się Public Relations. Obecnie Paulina Smaszcz jest trenerką autoprezentacji, specjalistką ds. rozwoju osobistego, szkoleniowcem i mentorką.

Jej kariera była pełna zmian i wyzwań, ale Paulina Smaszcz zawsze znajdowała sposób, by rozwijać się i wykorzystywać swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Jej historia to doskonały przykład na to, jak determinacja i elastyczność mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu w różnych obszarach życia.

Pisaliśmy również o: Dlaczego niektóre działania na cmentarzu są nielegalne? Warto wiedzieć

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska wyznaje wielki sekret, którym zaskoczyła wszystkich. Teraz w końcu wszystko stało się jasne

Przypominamy o: Kasia Kowalska pokazala niesamowite zdjęcia córki w wieku 26 lat. "Rok temu prawie straciłam życie"