Jedną z takich niespodzianek było ogłoszenie zaręczyn Roksany Węgiel i Kevina Mgleja kilka miesięcy temu. Od tego czasu wszyscy zastanawiali się, kiedy para zamierza wziąć ślub. Teraz mamy wiadomości na ten temat!

Roksana Węgiel, młoda polska gwiazda muzyczna, i jej narzeczony Kevin Mglej planują zawarcie związku małżeńskiego w nieodległej przyszłości.

Po ogłoszeniu zaręczyn nie ujawnili jeszcze daty ślubu, co budziło ciekawość fanów. Teraz wreszcie poznaliśmy szczegóły dotyczące tej ważnej uroczystości.

Datę wybrali krótko po zaręczynach. Ślub odbędzie się już w przyszłym roku. Są pewni swoich uczuć i stwierdzili, że nie ma na co czekać- zdradza źródło shownews.pl.

Pod koniec maja tego roku Roksana Węgiel ujawniła światu, że zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Młoda artystka opublikowała na swoim profilu społecznościowym zdjęcie pięknego pierścionka zaręczynowego i wyznała, że jest gotowa spędzić resztę życia z narzeczonym. Od tego momentu fani zastanawiali się, kiedy para zamierza oficjalnie połączyć się węzłem małżeńskim. Teraz wreszcie poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, korzystając z pomocy wedding planerki, którą wynajęli do organizacji ceremonii, wybrali datę swojego ślubu. Uroczystość ma odbyć się już w przyszłym roku. Para jest pewna swoich uczuć i uznała, że nie ma sensu odkładać tej ważnej decyzji.

Oczywiście mają do dyspozycji znacznie większy budżet niż typowa młoda para na dorobku. Ma się jednak obejść bez większych ekstrawagancji. To dotyczy się również ślubnych kreacji- shownews.pl cytuje swojego informatora.

Wedding planerka jest osobą, która wspomaga narzeczonych w organizacji ślubu i wesela, co pomaga zminimalizować stres i zapewnić, że ceremonia będzie przebiegać sprawnie i zgodnie z planem.

Co ciekawe, para zdecydowała się na tradycyjną ceremonię ślubną, po której będą bawić się na przyjęciu weselnym razem z najbliższymi. Choć dysponują większym budżetem niż przeciętna para, nie planują przesadnych ekstrawagancji, co obejmuje także wybór strojów ślubnych.

Mimo że Roksana Węgiel i Kevin Mglej to znane osobistości i para ma do dyspozycji znacznie większe środki niż przeciętna młoda para, to postanowili podejść do swojego ślubu i wesela w sposób skromny i tradycyjny.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na więcej informacji na temat przygotowań do ślubu i być może narzeczeni podzielą się kulissami swojej wielkiej uroczystości z fanami.

Pisaliśmy również o: Skomplikowana prawda o ojcu Adama Małysza. Co tak wstrząsnęło jego relacją z ojcem

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska wyznaje wielki sekret, którym zaskoczyła wszystkich. Teraz w końcu wszystko stało się jasne

Przypominamy o: Fala krytyki pod postem Pauliny Smaszcz. Co teraz wysunęła kobieta petarda