Zapomniała o manicure. Moja żona uwielbiała piękne ubrania, wiedziała, jak dobierać rzeczy w stylowy sposób, wyglądała pięknie, ale teraz chce być po prostu wygodna.

Zwykle nosiła spodnie sportowe, pogniecioną bluzę i trampki. Nosiła to, w czym spała i w czym wychodziła. Nie miała pojęcia, czym jest makijaż ani jak go wykonać.

Jej poranki zaczynały się od umycia twarzy i pobiegnięcia do kuchni, by przygotować śniadanie. Kiedyś była szczupła i wysportowana, pilnowała swojej wagi, uprawiała sport, jogę i dobrze się odżywiała. A teraz przytyła dziesięć kilogramów.

Miała ogromny brzuch, cellulit, rozstępy. To był straszny obraz. Zakochałem się w szczupłej, atrakcyjnej i gorącej kobiecie.

Chodzi po mieszkaniu bez makijażu, w piżamie. To był koszmar - to wszystko. Zapomniałem, jak kiedyś wyglądała. Byłem bardzo przygnębiony jej wyglądem, ale moja żona była z niego zadowolona.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel i jego nowa miłość w łóżku. Zdjęcia z sypialni, które odbiły się echem w sieci

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Zdecydowałem więc, że nie chcę być z tak okropną kobietą i zostawiłem ją. Minął rok od naszego rozwodu. Pewnego dnia spacerowałem po parku i zobaczyłem moją byłą żonę. Byłem zszokowany tym, co zobaczyłem. Szła tam wspaniała kobieta z wysoko uniesioną głową, patrząc na mnie z błyskiem w oku.

Miała na sobie piękną sukienkę, która podkreślała jej piersi i talię. Nikt nie mógł przejść obok niej, nie odwracając się, by na nią spojrzeć. Piękne włosy, makijaż i jej oczy... Płonęły! Po "przerażającej kobiecie" nie pozostał ani ślad. Znów stała się szczupła i wysportowana. Trudno było uwierzyć własnym oczom.

Była prawdziwą królową i matką dwójki moich dzieci. I dopiero wtedy wszystko zrozumiałem. Obwisły brzuch i piersi, nadwaga — to były konsekwencje niedawnego porodu. Potrzeba czasu, aby dojść do siebie i wrócić do pierwotnego wyglądu. Dlaczego nie uczesała się ani nie zrobiła sobie manicure? Mamy dwójkę dzieci, które wymagają stałej opieki. Po prostu nie miała czasu, nie spieszyła się.

Gdzie miała nosić swoje piękne i stylowe ubrania? Gdyby prawie cały czas była w domu z dziećmi. Moja żona całkowicie poświęciła się rodzinie. I kiedy tylko miała okazję, starała się zostać ze mną choć trochę. Z powodu zmartwień i problemów rodzinnych nie miała wystarczająco dużo pieniędzy dla siebie, na manicure, fryzury, sport.

Starała się, aby w domu był porządek, pyszne śniadania, obiady, kolacje, wyprane i wyprasowane ubrania. Musiała również opiekować się i wychowywać swoje dzieci. Doskonale radziła sobie z tymi wszystkimi zadaniami i potrafiła stworzyć domową atmosferę w naszym mieszkaniu. Oczywiście było to dla niej wyczerpujące, zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Wiele osób może tylko pomarzyć o takiej kobiecie, ale ja ją miałem, ale niestety jej nie doceniałem. Jestem winowajcą naszego rozwodu. Zniszczyłem naszą rodzinę własnymi rękami. Tak bardzo się wstydzę. W końcu, jak prawdziwy głupiec, zostawiłem kobietę z dwójką małych dzieci tylko z powodu jej wyglądu.

Z czasem dzieci dorosły i stały się trochę bardziej niezależne. W związku z tym ma teraz czas dla siebie. Wznowiła chodzenie na siłownię, do salonów, fryzjerów. Tak ładnie pachniała. I te jej delikatne dłonie... Sama siebie karcę za pochopną decyzję, za brak analizy i pośpiech.

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, jaki skarb straciłem przez swój gorący temperament i głupotę. Straciłem nie tylko żonę, ale i małe dzieci. Nie doceniłem daru losu, więc go straciłem. Mam nadzieję, że znajdzie mężczyznę, który będzie ją kochał i nosił w ramionach.

W końcu jestem więcej niż pewien, że nie pozwoli mi się do niej zbliżyć, a tym bardziej do jej dzieci. Życie dało mi cenną lekcję, z której wyciągnąłem wnioski i już nigdy nie popełnię tych samych błędów. Jeśli w twoim życiu jest kobieta, zanim wyciągniesz wnioski z jej wyglądu, przeanalizuj wszystko poprawnie. W końcu zrozumiesz jej wartość i wyjątkowość.

Pisaliśmy również o: Moja przyjaciółka była w szpitalu, więc zabrałam jej córkę na jakiś czas do siebie. Kiedy teściowa się o tym dowiedziała, rozpętała burzę

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel niespodziewanie pokazał zdjęcie z nową dziewczyną. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom

Przypominamy o: Wychowywałam dzieci mojego męża jak swoje własne, a kiedy mój najstarszy syn kończył szkołę, nagle pojawiła się jego biologiczna matka