O tym, że Rafał Maserak będzie ojcem stało wiadomo jeszcze w listopadzie 2019 roku. Już teraz dowiadujemy, że tancerz został tatą! Jego żona, Małgorzata Lis, urodziła dziecko naturalnym sposobem. Rafał bardzo docenia to i dziękuje Małgorzacie, że zdecydowała się urodzić dziecko siłami natury.

Młody tata jest na tyle szczęśliwy, że nie w stanie ukryć swoje emocje. Na swoim profilu w Instagram, znany tancerz podzielił się miłym zdjęciem ze swoim synkiem.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej ubrał się w bardzo dziwny sposób

Hello World! Mój świat stanął na głowie!! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu! Podziwiam moją narzeczoną, która podjęła się urodzić naszego syna siłami natury – każda kobieta, która to robi, jest wielka. Ale zarówno cesarka jak i poród naturalny to wyzwanie dla kobiet! Ogromny szacunek! To wspaniałe uczucie  - możemy przeczytac pod postem Rafała.

Rafał Szatan skomentował plotki o możliwej ciąży swojej żony Barbary Kurdej-Szatan

Wiele gwiazd polskiego show-biznesu, takie jak Paulina Sykut- Jerzyna, Agnieszka Włodarczyk, Tomasz Oświeciński, Monika Miller, Agustin Egurrola, Anita Sokołowska, Ania Lewandowska napisali słowa z życzeniami. Tak samo wiadomo, że imię małego chłopaka jest Leon.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com