Siwe włosy są nieuniknione wraz z wiekiem i wiele kobiet decyduje się na farbowanie ich farbą do włosów, aby wyglądać młodziej, ale należy to robić we właściwy sposób.

Pojawienie się siwych włosów jest naturalnym procesem, ale nie zawsze zachodzi w odpowiednim wieku. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak ukryć siwe włosy: trzy niezawodne sposoby na młodszy wygląd.

Fryzjerka i blogerka z 260 000 subskrybentów na YouTube dała kobietom swoją "największą wskazówkę" dla tych, którzy chcą zaakceptować swoje siwe włosy, ale nie wiedzą, jak to zrobić.

"Błędem numer jeden jest ciepły kolor włosów, który kontrastuje z siwymi włosami. Ciepłe odcienie brązu, takie jak kasztanowy brąz, a nawet ciepłe odcienie blondu, takie jak miodowy, silnie kontrastują z siwymi włosami, ponieważ mają przeciwne odcienie" - ostrzega ekspertka.

Wyjaśniła, że są ciepłe kolory i są chłodne kolory, a szary jest zimny, więc jeśli umieścisz go obok ciepłego koloru, będzie wyglądał bardzo źle.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Pisaliśmy również o: Zięć zadzwonił późno w nocy i powiedział, że żony nie ma w domu. A tego, co wydarzyło się później, nikt się nie spodziewał

Może zainteresuje Cię to: "Mamo, nie mamy nic do jedzenia. Musisz natychmiast iść do pracy". Po tych słowach syna kobieta nie mogła już dłużej wytrzymać

Przypominamy o: Zauważyłam, że moja synowa jest w złym humorze. Okazało się, że wczoraj w ich domu pojawiła się policja