Siwe włosy są nieuniknione wraz z wiekiem i wiele kobiet decyduje się na farbowanie ich farbą do włosów, aby wyglądać młodziej, ale należy to robić we właściwy sposób.

Pojawienie się siwych włosów jest naturalnym procesem, ale nie zawsze zachodzi w odpowiednim wieku. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak ukryć siwe włosy: trzy niezawodne sposoby na młodszy wygląd.

Fryzjerka i blogerka z 260 000 subskrybentów na YouTube dała kobietom swoją "największą wskazówkę" dla tych, którzy chcą zaakceptować swoje siwe włosy, ale nie wiedzą, jak to zrobić.

"Błędem numer jeden jest ciepły kolor włosów, który kontrastuje z siwymi włosami. Ciepłe odcienie brązu, takie jak kasztanowy brąz, a nawet ciepłe odcienie blondu, takie jak miodowy, silnie kontrastują z siwymi włosami, ponieważ mają przeciwne odcienie" - ostrzega ekspertka.

Wyjaśniła, że są ciepłe kolory i są chłodne kolory, a szary jest zimny, więc jeśli umieścisz go obok ciepłego koloru, będzie wyglądał bardzo źle.

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Pisaliśmy również o: Zięć zadzwonił późno w nocy i powiedział, że żony nie ma w domu. A tego, co wydarzyło się później, nikt się nie spodziewał

Może zainteresuje Cię to: "Mamo, nie mamy nic do jedzenia. Musisz natychmiast iść do pracy". Po tych słowach syna kobieta nie mogła już dłużej wytrzymać

Przypominamy o: Zauważyłam, że moja synowa jest w złym humorze. Okazało się, że wczoraj w ich domu pojawiła się policja