Ta niezwykła para łączy nie tylko miłość, ale także wspólną karierę na antenie TVP, gdzie razem prowadzą program "Pytanie na śniadanie".

Oto bliższy rzut oka na tę sympatyczną parę, ich życie osobiste i zawodowe, a także na nieco bardziej "delikatne" chwile na słynnej kanapie studia telewizyjnego.

Po rozstaniu z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek znalazła szczęście w ramionach Macieja Kurzajewskiego, znanego dziennikarza sportowego. Od tego momentu para podbija serca widzów swoją naturalnością i urokiem.

Zaręczyny były krokiem ku wspólnej przyszłości, a teraz, oprócz pracy i obowiązków związanych z wychowywaniem dzieci z poprzednich związków, muszą znaleźć czas dla siebie nawzajem.

Dla Macieja Kurzajewskiego, praca przy telewizyjnych projektach jest częścią życia od lat. Jednak ostatnio pojawiło się pewne wyzwanie - został dziadkiem. To nowa rola, która zapewne pochłania jego czas, ale jednocześnie przynosi ogromną radość.

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Szczególnie cenne jest to, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą razem spędzać czas nie tylko w życiu prywatnym, ale także podczas wspólnych projektów telewizyjnych.

"Pytanie na śniadanie" w TVP to program, który cieszy się dużą popularnością i jest znany ze swojego różnorodnego składu gości oraz tematów. Jednak pewnego dnia na słynnej kanapie w studiu pojawiła się specjalistka od medycyny męskiej, dr Ewa Kempisty-Jeznach, co dostarczyło nie lada rozrywki widzom.

Tematyka, jaką poruszała lekarka, nie była łatwa - badania hormonów u mężczyzn, dieta, i problemy z wzwodem czy orgazmem. Maciej Kurzajewski, choć znany z poczucia humoru, wydawał się nieco zawstydzony w obliczu tak delikatnych kwestii.

W pewnym momencie wypowiedział zdanie, które zapewne miało być dowcipne: "Bardzo dziękuję pani doktor, że za każdym razem pani do mnie odbija."

Kasia Cichopek wydawała się być bardziej otwarta na tę tematykę. W pewnym momencie zapytała: "Kiedy mężczyźni zrozumieją, że przechodzą andropauzę?" Pytanie to być może pozostało retoryczne, ale z pewnością rozbawiło widzów i pokazało, że para prowadząca program potrafi również lekko podchodzić do trudniejszych tematów.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to nie tylko utalentowani prowadzący, ale także para, która potrafi cieszyć się życiem zarówno na antenie, jak i poza nią. Ich relacja, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, jest inspiracją dla wielu, a delikatne momenty na kanapie programu "Pytanie na śniadanie" pozwalają im pokazać swoją autentyczność i naturalność. Dla wielu widzów stanowią wzór pary, która potrafi z sukcesem łączyć miłość, pracę, i zabawę na ekranie telewizyjnym.

Pisaliśmy również o: Dziadek Andrzej rzekomo stracił pieniądze ze sprzedaży domu, aby sprawdzić uczciwość swoich dzieci. I tak to się skończyło

Może zainteresuje: Kiedy miałem 49 lat, znalazłem młodą dziewczynę i rozwiodłem się z żoną, z którą mieszkałem pod jednym dachem przez około 30 lat

Przypominamy o: Przed odejściem teściowa zapisała mi w testamencie swój dom. Co zrobił teść, gdy się o tym dowiedział