Robert Lewandowski do jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, ale znany też jest z tego, ze świetnie dba o swoją żonę i córeczkę Klarę. Dla niektórych jest wręcz wzorem mężczyzny. 

Aktualnie nasz topowy reprezentant w piłce nożnej ma kontuzję, ale mimo to gwiazdor pojawił się na meczu swoich kolegów z Bayernu. Mimo to, Robert nie zapomniał o swoich domowych paniach. To było ich święto, czyli Dzień Kobiet, więc na mecz wybrali się całą rodziną.

Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciami z chrztu córeczki. Uroczystość była bardzo oryginalna

Oczywiście, nie zabrakło fotorelacji z tego dnia w social mediach Roberta i Ani. Widzimy na nich rozbawioną rodzinkę w okularach przeciwsłonecznych. Ich dobre humory były z pewnością zasługą tego, że Bayern wygrał z Augsburgiem 2-0. 

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Fani pod zdjęciem na Instagramie jak zawsze nie mogli się powstrzymać o pozytywnych komentarzy na temat Klary. Mała jest już ulubienicą wielu Polaków.

Anna Lewandowska przebrała Klarę na bal przebierańców. Jej strój był bardzo nietypowy

Jednak Lewandowscy wciąż bronią wizerunku małej Klary. Jednak w mediach niemieckich można zobaczyć zdjęcia, jak córeczka Lewandowskich wyglądała, gdy była młodsza. To bardzo urocza dziewczynka.

żródło: https://www.vip.de/cms/robert-lewandowski-wird-wieder-vater-wir-sind-im-vierten-monat-4433099.html

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com