Robert Lewandowski do jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, ale znany też jest z tego, ze świetnie dba o swoją żonę i córeczkę Klarę. Dla niektórych jest wręcz wzorem mężczyzny. 

Aktualnie nasz topowy reprezentant w piłce nożnej ma kontuzję, ale mimo to gwiazdor pojawił się na meczu swoich kolegów z Bayernu. Mimo to, Robert nie zapomniał o swoich domowych paniach. To było ich święto, czyli Dzień Kobiet, więc na mecz wybrali się całą rodziną.

Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciami z chrztu córeczki. Uroczystość była bardzo oryginalna

Oczywiście, nie zabrakło fotorelacji z tego dnia w social mediach Roberta i Ani. Widzimy na nich rozbawioną rodzinkę w okularach przeciwsłonecznych. Ich dobre humory były z pewnością zasługą tego, że Bayern wygrał z Augsburgiem 2-0. 

Popularne wiadomości teraz

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Fani pod zdjęciem na Instagramie jak zawsze nie mogli się powstrzymać o pozytywnych komentarzy na temat Klary. Mała jest już ulubienicą wielu Polaków.

Anna Lewandowska przebrała Klarę na bal przebierańców. Jej strój był bardzo nietypowy

Jednak Lewandowscy wciąż bronią wizerunku małej Klary. Jednak w mediach niemieckich można zobaczyć zdjęcia, jak córeczka Lewandowskich wyglądała, gdy była młodsza. To bardzo urocza dziewczynka.

żródło: https://www.vip.de/cms/robert-lewandowski-wird-wieder-vater-wir-sind-im-vierten-monat-4433099.html

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com