Kiedy w listopadzie na świat przyszła córeczka Joanny Krupy, życie kobiety nabrało barw. Modelka nie może nacieszyć się słodką kruszynką. Wspólnie z mężem przeżywają piękne chwile.

Mała Asha-Leigh rozpieszczana jest z każdej stron. Ma piękny pokoik, a i gadżety rodzice wybierają jej tylko z najwyższej półki. Rośnie im mała księżniczka.

Pierwsza wpadka córki Joanny Krupy!

Joanna Krupa uwielbia dzielić się zdjęciami maluszka. Tak zrobiła i tym razem, kiedy wspólnie z najbliższymi cieszyli się chrztem dziewczynki. Rodzicami chrzestnymi Ashy zostali: siostra Joanny- Marta i jej mąż, czyli najbliższa rodzina Joasi.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Dżoana podzieliła się z fanami serią zdjęć z uroczystości, jednak najbardziej wszystkich zdziwił fakt, że wszyscy podczas tej uroczystości wyglądali bardzo stonowanie i elegancko. Obyło się bez fajerwerków, a całe świętowało odbywało się w całkowicie spokojny i "normalny" sposób, co jest wręcz niepodobne do szalonej Joanny.

Może to początek wielkiej metamorfozy Krupy? 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com