Przez długi czas nie mogliśmy zajść w ciążę, a kiedy nam się to udało, mój mąż był wniebowzięty. A ostatnio powiedział mi, że jest po prostu zmęczony.

Zaczął pakować swoje rzeczy, rzucać je na podłogę, upychać do toreb. Nie obchodziło go nawet, że nasz trzylatek trzymał się za nogę i płakał.

Spakował się i wyszedł. Moja przyjaciółka zapewniła mnie, że na pewno znalazł sobie młodszą kobietę i już nie wróci. Muszę się zastanowić, jak dalej poukładać swoje życie.

Na szczęście mieszkanie było całkowicie moje, więc nie musiałem myśleć o mieszkaniu. Zacząłem chodzić do sądów i zbierać dokumenty, aby złożyć wniosek o alimenty. W tym samym czasie szukałem pracy.

Miałam szczęście, że znalazłam pracę. Zanim urodziło się moje dziecko, pracowałam w biurze, a kiedy poszłam na urlop macierzyński, zastąpiła mnie dorosła kobieta. A teraz ma przejść na emeryturę, więc mój szef był szczęśliwy, widząc mnie w miejscu pracy, nawet tego samego dnia.

Popularne wiadomości teraz

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Pomogła mi też mama, proponując, że zostanie nianią: "Czemu nie, zamieszkam z tobą, mam dobrą emeryturę. I nie będę się nudzić sama". Kiedyś w kawiarni zobaczyłam powód zmęczenia mojego męża.

Siedział z 25-27-letnią blondynką, prowadząc miłą rozmowę przy filiżance kawy. Nie robiłam sceny: po prostu sfilmowałam parę telefonem komórkowym i wyszłam. Kiedy wróciłam do domu, spojrzałam w lustro i zdałam sobie sprawę, że muszę się radykalnie zmienić.

Jak mogłam sobie na to pozwolić w życiu rodzinnym? Ufarbowałam włosy na kolor, który zawsze lubiłam, ale który nie podobał się mojemu mężowi. Zapisałam się na siłownię, poszłam na metamorfozę i do spa. Zostały 2 dni do rozprawy, kiedy w moim mieszkaniu zadzwonił dzwonek do drzwi.

Pisaliśmy również o: Nie było go w tym domu od sześciu lat. Odkąd jego żona powiedziała. "Wybieraj: albo ja, albo twoja matka"

Może zainteresuje: Świat kina pogrążony jest w żałobie. Gwiazda "Przyjaciół" Matthew Perry odszedł w wieku 54 lat

Przypominamy o: Po słowach dziewczyny Anna nie mrugnęła okiem i wyrzuciła ją. Ale wkrótce stało się coś, co sprawiło, że kobieta straciła spokój