Przez długi czas nie mogliśmy zajść w ciążę, a kiedy nam się to udało, mój mąż był wniebowzięty. A ostatnio powiedział mi, że jest po prostu zmęczony.

Zaczął pakować swoje rzeczy, rzucać je na podłogę, upychać do toreb. Nie obchodziło go nawet, że nasz trzylatek trzymał się za nogę i płakał.

Spakował się i wyszedł. Moja przyjaciółka zapewniła mnie, że na pewno znalazł sobie młodszą kobietę i już nie wróci. Muszę się zastanowić, jak dalej poukładać swoje życie.

Na szczęście mieszkanie było całkowicie moje, więc nie musiałem myśleć o mieszkaniu. Zacząłem chodzić do sądów i zbierać dokumenty, aby złożyć wniosek o alimenty. W tym samym czasie szukałem pracy.

Miałam szczęście, że znalazłam pracę. Zanim urodziło się moje dziecko, pracowałam w biurze, a kiedy poszłam na urlop macierzyński, zastąpiła mnie dorosła kobieta. A teraz ma przejść na emeryturę, więc mój szef był szczęśliwy, widząc mnie w miejscu pracy, nawet tego samego dnia.

Popularne wiadomości teraz

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Pomogła mi też mama, proponując, że zostanie nianią: "Czemu nie, zamieszkam z tobą, mam dobrą emeryturę. I nie będę się nudzić sama". Kiedyś w kawiarni zobaczyłam powód zmęczenia mojego męża.

Siedział z 25-27-letnią blondynką, prowadząc miłą rozmowę przy filiżance kawy. Nie robiłam sceny: po prostu sfilmowałam parę telefonem komórkowym i wyszłam. Kiedy wróciłam do domu, spojrzałam w lustro i zdałam sobie sprawę, że muszę się radykalnie zmienić.

Jak mogłam sobie na to pozwolić w życiu rodzinnym? Ufarbowałam włosy na kolor, który zawsze lubiłam, ale który nie podobał się mojemu mężowi. Zapisałam się na siłownię, poszłam na metamorfozę i do spa. Zostały 2 dni do rozprawy, kiedy w moim mieszkaniu zadzwonił dzwonek do drzwi.

Pisaliśmy również o: Nie było go w tym domu od sześciu lat. Odkąd jego żona powiedziała. "Wybieraj: albo ja, albo twoja matka"

Może zainteresuje: Świat kina pogrążony jest w żałobie. Gwiazda "Przyjaciół" Matthew Perry odszedł w wieku 54 lat

Przypominamy o: Po słowach dziewczyny Anna nie mrugnęła okiem i wyrzuciła ją. Ale wkrótce stało się coś, co sprawiło, że kobieta straciła spokój