Potem stał się bogaty. Pierwszą rzeczą, jaką zrobił, było kupienie matce dużego mieszkania i poddanie go nowoczesnemu remontowi. Anna co miesiąc otrzymywała pieniądze od syna i nie musiała się o nic martwić.

Jednak syn nie zamierzał się żenić. Miał wiele kobiet, ale nie były to poważne związki, a o rodzinie nawet nie marzył.

Ale czas uciekał, a Anna chciała spędzać czas z wnukami. Pewnego wieczoru ktoś zapukał do jej drzwi. Anna otworzyła drzwi, a na progu stanęła młoda kobieta, zakrywając brzuch szalem.

- Twój syn tylko przejeżdżał przez naszą wioskę, ale oszukał mnie... Krótko mówiąc, jestem w ciąży z jego dzieckiem. Ale on nie chce nic słyszeć o dziecku.

Kobieto, nie znam cię, lepiej odejdź. Anna zamknęła kobiecie drzwi przed nosem, choć zdążyła rzucić jej kartkę z napisanym adresem jej wioski. Anna schowała kartkę i poszła spać. Kilka miesięcy później Anna zaczęła widzieć małe dziecko w swoich snach.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Znowu budziła się w środku nocy. Wtedy postanowiła odwiedzić dziewczynkę, która przyszła do niej w ciąży. Może to naprawdę był jej wnuk. Anna dotarła do wioski, a wokół panowała bieda i zniszczenie.

Znalazła ten sam dom, był zrobiony ze starych butwiejących desek, podłoga była zalana, a w środku śmierdziało ziemią. Na piecu siedziała mała dziewczynka o złotych włosach.

Annę spotkała ta sama dziewczyna, miała na imię Marta i musiała zajmować się krowami, aby utrzymać siebie i córkę. Marta opowiedziała Annie o swoim synu i wszystko pasowało, to był pełny opis syna Anny.

Musiała zabrać Martę i jej wnuczkę do swojego miasta. Anna załatwiła Marcie pracę w Domu Kultury. Kiedy jej syn dowiedział się o tym, bardzo się zawstydził. Zaczął częściej przyjeżdżać do matki, nie tylko po to, żeby ją odwiedzić, ale też żeby zobaczyć córkę z Martą.

Nie trzeba było długo czekać, aby syn zrozumiał, że Marta jest wspaniałą dziewczyną i że bardzo kocha swoją córkę. Postanowił oświadczyć się Marcie. Teraz żyją razem jako duża rodzina.

Pisaliśmy również o: Nie było go w tym domu od sześciu lat. Odkąd jego żona powiedziała. "Wybieraj: albo ja, albo twoja matka"

Może zainteresuje: Świat kina pogrążony jest w żałobie. Gwiazda "Przyjaciół" Matthew Perry odszedł w wieku 54 lat

Przypominamy o: Sprzedawca był zdumiony, gdy pies przyszedł kupić mięso z banknotem i pieniędzmi w pysku i postanowił za nim podążyć. Nie wiedział, co go czeka