Potem stał się bogaty. Pierwszą rzeczą, jaką zrobił, było kupienie matce dużego mieszkania i poddanie go nowoczesnemu remontowi. Anna co miesiąc otrzymywała pieniądze od syna i nie musiała się o nic martwić.

Jednak syn nie zamierzał się żenić. Miał wiele kobiet, ale nie były to poważne związki, a o rodzinie nawet nie marzył.

Ale czas uciekał, a Anna chciała spędzać czas z wnukami. Pewnego wieczoru ktoś zapukał do jej drzwi. Anna otworzyła drzwi, a na progu stanęła młoda kobieta, zakrywając brzuch szalem.

- Twój syn tylko przejeżdżał przez naszą wioskę, ale oszukał mnie... Krótko mówiąc, jestem w ciąży z jego dzieckiem. Ale on nie chce nic słyszeć o dziecku.

Kobieto, nie znam cię, lepiej odejdź. Anna zamknęła kobiecie drzwi przed nosem, choć zdążyła rzucić jej kartkę z napisanym adresem jej wioski. Anna schowała kartkę i poszła spać. Kilka miesięcy później Anna zaczęła widzieć małe dziecko w swoich snach.

Popularne wiadomości teraz

"Gdy tylko pensja mojego męża wzrosła, wszystkie obowiązki w domu spadły na moje barki: teraz zachowuje się jak dyrektor"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Znowu budziła się w środku nocy. Wtedy postanowiła odwiedzić dziewczynkę, która przyszła do niej w ciąży. Może to naprawdę był jej wnuk. Anna dotarła do wioski, a wokół panowała bieda i zniszczenie.

Znalazła ten sam dom, był zrobiony ze starych butwiejących desek, podłoga była zalana, a w środku śmierdziało ziemią. Na piecu siedziała mała dziewczynka o złotych włosach.

Annę spotkała ta sama dziewczyna, miała na imię Marta i musiała zajmować się krowami, aby utrzymać siebie i córkę. Marta opowiedziała Annie o swoim synu i wszystko pasowało, to był pełny opis syna Anny.

Musiała zabrać Martę i jej wnuczkę do swojego miasta. Anna załatwiła Marcie pracę w Domu Kultury. Kiedy jej syn dowiedział się o tym, bardzo się zawstydził. Zaczął częściej przyjeżdżać do matki, nie tylko po to, żeby ją odwiedzić, ale też żeby zobaczyć córkę z Martą.

Nie trzeba było długo czekać, aby syn zrozumiał, że Marta jest wspaniałą dziewczyną i że bardzo kocha swoją córkę. Postanowił oświadczyć się Marcie. Teraz żyją razem jako duża rodzina.

Pisaliśmy również o: Nie było go w tym domu od sześciu lat. Odkąd jego żona powiedziała. "Wybieraj: albo ja, albo twoja matka"

Może zainteresuje: Świat kina pogrążony jest w żałobie. Gwiazda "Przyjaciół" Matthew Perry odszedł w wieku 54 lat

Przypominamy o: Sprzedawca był zdumiony, gdy pies przyszedł kupić mięso z banknotem i pieniędzmi w pysku i postanowił za nim podążyć. Nie wiedział, co go czeka