Para, będąc w długoletnim związku, zdecydowała się na ujawnienie szczęścia, przekazując emocjonującą informację za pośrednictwem Instagrama.

Sandra Kubicka, znana z sukcesów na światowych wybiegach mody, ukazała swoją ciążę w uroczej sesji zdjęciowej, na której dumnie prezentuje rosnący brzuszek. Fani nie kryli swojego zdziwienia i radości, zdając sobie sprawę, że para skutecznie ukrywała tę radosną tajemnicę przez pewien czas.

Na jednym z ujęć Kubicka i Baron objęci pozuje do kamery, emanując radością przyszłych rodziców. Sandra Kubicka podziękowała swojemu partnerowi, pisząc:

Our miracle baby, Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie Synku. #BestChristmasGift

Popularne wiadomości teraz

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Gratulacje od przyjaciół i kolegów z branży niezwłocznie napłynęły, z wieloma wyrazami radości i emocji. Julia Wieniawa, Sylwia Bomba i Agata Rubik dołączyły do grona gratulujących, wyrażając swoje entuzjastyczne reakcje na tę uroczą nowinę.

Wiadomość o ciąży z pewnością sprawiła, że drugi dzień świąt stał się jeszcze bardziej wyjątkowy dla fanów pary. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne urocze wieści od przyszłych rodziców, a Sandra Kubicka udowodniła, że najlepsze prezenty potrafią trafiać w najważniejsze chwile życia.

Ale wspaniale. Gratulacje - napisała Julia Wieniawa.

Odebrało mi mowę! Gratulacje!!! - skomentowała Sylwia Bomba.

Ojaaaaa! Gratulacje! Od miesiąca czułam, że lada chwila się pochwalisz! - napisała Rubik.