Sytuacja na świecie nie jest zbyt optymistyczna. Każdy z nas zastanawia sie czy nie powielimy scenariusza Włochów. Jak bedzie wyglądała nasza najbliższa przyszłość pod względem zdrowotnym i ekonomicznym?

Przepowiednie największych jasnowidzów na temat III wojny światowej. Są powody do obaw

Baba Wanga przepowiada dzieje ludzkości na 3000 lat w przyszłość. Wielu juz zawierzyło jej wizjom.

Baba Wanga to niewidoma mistyczka z Bułgarii. Sama przyznaje, ze jej kalectwo wzroku Bóg wynagrodził jej nadprzyrodzona zdolnością widzenia przyszłości.

Co ma nam do powiedzenia tym razem?

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Baba Wanga uważa, ze Słońce może przestać grzać. Będzie dawać światło, ale nie ciepło. Jasnowidzka przestrzegała także przed kryzysem gospodarczym czy konflikcie religijno-etnicznym.

Kalendarium na kolejne lata tez nie wyglądają dobrze...

2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja organów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia. 2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili. 2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na wyżej wymienioną chorobę. 2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi". 2170 - Wielka susza. 2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi. 2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzie natrafią na coś strasznego. 3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona. 5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie. 5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata, mimo że 40% populacji jest przeciwko. 5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

Jest nikła szansa, ze ktoś z nas doczeka jej przepowiedni z roku chociazby 2164 i dalej... chociaż kto wie jak rozwinie sie medycyna.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com