Córka prezydenta USA Donalda Trumpa, Ivanka Trump na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w Nowym Jorku pojawiła się w niezwykłym wyglądzie. Dla tego dość poważnego wydarzenia wybrała zbyt niezwykłe ubrania, a właśnie bluzkę z wyraźnie wystającymi sutkami.

Tomasz Lis znowu w szpitalu. Co się z nim stało?

Podejrzewali, że bisness woman zapomniała założyć bieliznę. Zwrócili także uwagę na fakt, że pierś córki prezydenta Stanów Zjednoczonych stała się wyraźnie większa.

Ivanka Trump zapomniła założyć bieliznę

Córka prezydenta Donalda Trumpa w odważnej bluzie

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

 Użytkownicy zaczęli pisać różne śmieszne rzeczy w komentarzach, w takim stylu jak:

Po co jej taka duża? Ooo, w jaki sposób ona zmienił styl. U nich na pewno jeszcze nie włączyli ogrzewania"

Joanna Moro pokazała, co robi ze swoją córką podczas kwarantanny

Jednocześnie zauważa się, że przemówienie Ivanki Trump na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ było bardzo dobre. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Katarzyna Dowbor zrobiła remont domu biednej rodziny. Pomogła samotnej matce z dziećmi. Katarzyna Dowbor jest prowadzącą programu Nasz nowy dom. W Polsce tą kobietę uważają za prawdziwą czarodziejką, która ze swoją ekipą potrafi zrobić ze wszystkiego cukiereczke. Za cały czas istnienia programy, prezenterka spotykała się z różnymi gośćmi i darowała im ich nowy dom. Na ten raz sytuacja była niezwykłą. Katarzyna Dowbor poznała pani Lucynę, która samotnie wychowuje dwóch synów. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com