W Wielkiej Brytanii ofiarą koronawirusa została 21-letnia dziewczyna Chloe Middleton. Jest ona najmłodszą ofiarą, która nie cierpiała na żadne choroby współistniejące.

Rodzina ubolewa w żalu, ale mówią głośno o zmarłej Chloe, bowiem chcą tym samym ustrzec innych, którzy uważają, że młode osoby są zupełnie nienarażone na rozwinięcie się COVID-19.

Nagranie ze szpitala z włoskiego Bergamo, który nie pozostawia złudzeń. Na to musimy się przygotować

Moja piękna, życzliwa 21-letnia siostrzenica Chloe zmarła z powodu Covid-19. NIE MIAŁA ŻADNYCH TOWARZYSZĄCYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH. Moi bliscy przechodzą przez niewyobrażalny ból, jesteśmy zdruzgotani ponad wszelkie pojęcie. Realia związane z tym wirusem dopiero rozwijają się na naszych oczach. Proszę, trzymajcie się rządowych wytycznych. ZRÓBCIE SWOJE. Chrońcie siebie i chrońcie innych! Wirus się nie rozprzestrzenia, LUDZIE rozprzestrzeniają wirusa - napisała ciocia Chloe na swoich social mediach.

To bardzo ważne, by stosować się do wytycznych rządu w tym trudnym dla całego świata czasie. Musimy zrobić wszystko, by nie dopuścić do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. 

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Liczba zakażeń w Polsce przekroczyła liczbę 1000, a 13 osób zmarło.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com