Po tym, jak nie stało słynnej, pięknej, utalentowanej Anny Przybylskiej, życie jej męża Jarosława Bieniuka zmieniło się na "przed" i "do". Z nią polski piłkarz ma trójke dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Przez długi czas, Jarosław nie mógł opanować się i ułożyć swoje życie na nowo. Anna Przybylska była wielką miłością Jarosława Bieniuka.

Jarosław Bieniuk ze swoimi dziećmi

Nagranie chłopca, który kłóci się ze swoim psem. Filmik bije rekordy popularności

Aż w końcu dowiadujemy się, że Jarosław Bieniuk znałazł nową partnerkę, Martynę. Od niedawna stało wiadomo, że dziewczyna urodziła mu wspaniałego synka Kazimierza. O tym pisaliśmy wcześniej w naszym artykule.  

Jarosław Bieniuk i Anna Przbylska

Popularne wiadomości teraz

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Polski piłkarz stara się zacząć życie od nowa, dlatego postanowił sprzedać mieszkanie Anny Przybylskiej i kupić nowy wielki dom. Właśnie tam zamieszka z Martyną i z dziećmi.

Jak na to zareagowała sama pani Krystyna, matka Anny Przybylskiej?

Krystyna Przybylska

"Ktokolwiek pojawi się u boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej takiej nie będzie. Osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło. Ode mnie jako matki Ani będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi córki, ale możemy się przecież polubić. Ja też się będę cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje - powiedziała ona dla magazynu Rewia.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagi brzuch i wypowiedziała się z powodu koronawirusa

Widać, że szczęście i spokój Jarosława Bieniuka jest bardzo ważne dla kobiety. Niestety, nie ma możliwości wrócić kochaną Annę, ale życie toczy się dalej i trzeba jakoś sobie radzić.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com