Piosenkarka od początku swojej wielkiej kariery kochała wzbudzać kontrowersje. Tak naprawdę głównie na tym opierała swoją karierę, ponieważ jej głos nigdy nie był najlepszą stroną. Trzeba jednak przyznać, że cała aranżacja wokół jej piosenek była już w pełni udana. Zawsze tworzyła ciekawe teledyski, dawała niezapomniane koncerty. Niż do śpiewania, piosenkarka miała zawsze większy talent do ruszania się, ponieważ swoimi ruchami do dziś potrafi zawstydzić nawet dwudziestolatki.

Madonna na ostatniej Eurowizji zaprezentowała jeden swój nowy kawałek, zapowiadający nową płytę. Jednak utwory nie podbiły serca publiczności.

Zobacz: Jane Fonda aresztowana po raz czwarty!

Jak się okazuje, nawet fani Madonny są trochę zażenowani zachowaniem Madonny. Jeden z miłośników twórczości ikony popu postanowił wystosować pod adresem gwiazdy pozew sądowy. Powód - Nate Hollander w przedłożonych w sądzie dokumentach orzekł mianowicie, że w związku z notorycznym brakiem punktualności piosenkarki stracił pokaźną sumę pieniędzy. 

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mężczyzna soje oskarżenie wyjaśnił tym, iż wokalistka regularnie spóźnia się na koncerty z trasy Madame X i to o co najmniej 2 godziny. Organizator koncertu postanowił więc przesunąć czas pozostałych występów z ustalonej wcześniej 20:30 na 22:30, co, zdaniem Hollandera, jest absolutnie niedorzeczne. Mężczyzna twierdzi, że zakupione przez niego za ponad 1000 dolarów trzy bilety na spektakl Madonny, który ma się odbyć w Miami Beach 17 grudnia, znacznie straciły teraz na wartości. 

Zobacz też:

Kristen Stewart opowiada o relacji z Robertem Pattinsonem

Nawet jeśli z konta Madonny nie zniknie z tego powodu jakaś duża część jej dorobku, sam fakt, iż zostaje ona pozwana przez fana, może ucierpieć na jej już dość zszarpanym wizerunku.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com