Do tej pory nasze polskie wydanie Vogue nie miało jeszcze takiej gwiazdy ze świata show – biznesu jak Victoria Beckham na swojej okładce. Była Spice Girl miała cudowną sesję w luksusowych wnętrzach, a jej stylizacja pochodziła z najnowszej kolekcji jej marki.

Agnieszka Woźniak–Starak w pierwszym wywiadzie po stracie męża

Kropkę nad „i” dodał sesji niezwykle utalentowany fotograf Alexi Lubomirski. Jako Polacy możemy czuć się niezwykle dumni, ponieważ fotograf ten ma polskie korzenie. Mężczyzna wywodzi się rodu książąt Lubomirskich, a sam miał okazję niejednokrotnie fotografować rodzinę królewską. Był odpowiedzialny między innymi za sesję ślubną Meghan Markle i książę Harry’ego oraz zdjęcia ze chrzcin ich syna Archiego.

Wielka Brytania nie lubi Meghan Markle

Musimy przyznać, że Victoria wyszła niezwykle wykwintnie na tej sesji zdjęciowej. Takie samo zdanie mają fani projektantki, którzy nie stronią od pozytywnych komentarzy pod kilkoma zdjęciami z sesji na jej Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Oprócz pięknych zdjęć w grudniowym wydaniu Vogue możemy też przeczytać wywiad z Victorią, z którą rozmawiała Małgosia Bela.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com