Wraz z dołączeniem Meghan Markle do rodziny królewskiej, w brytyjskich mediach zawrzało. Amerykańska aktorka po rozwodzie, aktywistka  społeczna w szeregach monarchii? Kontrowersji nie było końca. Nawet sam książe William odciągał brata przed ślubem z Markle, co pogorszyło ich braterskie relacje.

Portret Meghan Markle i Księcia Harrego zniknął z Pałacu Buckingham!

Nawet radosna wieść o ciąży Meghan nie ociepliła jej wizerunku. Podczas gdy cały świat cieszył się szczęściem pary, brytyjskie media jeszcze bardziej oczerniali księżną Sussex.

Jak się okazuje, tą sytuację potwierdzają badania. Magazyn Metro przeanalizował stosunek Brytyjczyków do członków rodziny królewskiej. Wyniki są jasne - Meghan nie cieszy się ich sympatią.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Meghan Markle szczerze o ciąży i sławie!

Na 1005 ankietowanych 41% tylko oceniło księżną pozytywnie. Zwłaszcza starsza część społeczeństwa negatywnie ocenia poczynania Meghan. Tym samym Markle zajęła drugie miejsce w rankingu najbardziej nielubianych członków rodziny królewskiej. "Zwycięzcą" okazał się oskarżony o gwałt książę Andrzej.

Brak sympatii do człowieka, który został oskarżony o gwałt jest całkowicie zrozumiała, ale czym zasłużyła sobie Meghan na taki niechlubny tytuł? Gdyby tego było mało, księzna zmaga się z bardzo trudnymi relacjami z jej rodziną, która ją wciąż oczernia. Do tego stopnia, że jej przyrodnia siostra zadeklarowała dwa lata temu, że pisze powieść o Markle, w której ujawni jej prawdziwe oblicze, oraz udowodni iż aktorka od dawna planowała zostać żoną księcia Henryka.

Elżbieta II podejmuje kroki, by żyć bliżej natury

Mamy nadzieję, że chociaż relacja Meghan z Harrym jest wciąż dobra i że oboje mogą na siebie liczyć w tych trudnych chwilach.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com