O tym, że Ola Jordan i jej mąż James Jordan będą mieć dziecko, stało wiadomo jeszcze we wrześniu. Nie jest to tajemnicą, że Ola przez długi nie mogła zajść w ciążę, dlatego skorzystała się z metody in vitro. Znana i lubiana jurorka Tańca z Gwiazdami, w lutym urodziła przepiękną córkę. Szczęśliwe rodzice dali jej imię, Ella, co oznacza ono światło.

Maja Sablewska pokazała kolejne swoje odważne zdjęcie z okazji swoich urodzin

Nie mieliśmy imienia przez pierwszy tydzień – była tylko Dzieckiem, naszym Maluszkim - przyznała się jakoś Jordan. 

Od tego momentu, Instagram polsko-brytyjskiej gwiazdy w pełni nabrał styl macierzyński. Możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć Oli w stanie błogosławionym i właśnie ze swoją córeczką. Ostatnio Ola Jordan podzieliła się zdjęciem pokoika swojej małej księżniczki. Przyznajmy się, że wyglada on zjawiskowo! Wszystko jest w jasnych, kremowych barwach. Na ścianie są grafiki z żerafami i wygodne dziecięce łóżko. W nim znajdują się różne mile zabawki dla Elli. 

Rezydencja księżnej Diany trafiła na sprzedaż. Jej wnętrza są zachwycające

Popularne wiadomości teraz

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

My little baby Ella. You are the best thing that’s ever happened to me (Moje małe dziecko, Ella. Jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła) - podpisała Ola pod swoim zdjęciem. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Aleksandra Żebrowska pokazała swój ciążowy brzuszek.  Aleksandra Żebrowska jest to przepiękna blondyneczka, która przez całe 10 lat jest w związku z polskim aktorem Michałem Żebrowskim. Nie zwracając uwagi na to, że między nimi istnieje wielka różnica w wieku, razem wychowali dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. O tym szczegółowo czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com