„Przyjaciele” to kultowy serial o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie, w Nowym Jorku, wyświetlany w latach 1994–2004. Serial zyskał popularność na całym świecie. Był wyświetlany w ponad 100 krajach, a ostatni odcinek w Stanach Zjednoczonych obejrzało aż 51,1 mln widzów! Podczas dziesięciu lat produkcji otrzymał 6 nagród Emmy, Złoty Glob i masę innych nagród i nominacji.

Największą zaletą serialu jest to, że wciąż jest aktualny i nawet dzisiejsi dwudziestolatkowie kochają tę zabawną grupę przyjaciół z Nowego Jorku.

Dodatkowo stylizacje i fryzury głównych bohaterów do dziś inspirują świat mody, a co najzabawniejsze – obserwujemy aktualnie zwrot w kierunku mody lat 90., więc inspiracja stylem Rachel jest wciąż jak najbardziej aktualna.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Co więcej, piękne jest to, że cała ekipa „Przyjaciół” ma ze sobą przyjacielskie relacje po dziś dzień, co jest bardzo rzadko spotykanym zjawiskiem w świecie telewizji.

Netflix udostępnił datę premiery „Wiedźmina” – będzie nowy hit?

Fani serialu z pewnością nie raz obejrzeli wszystkie sezony serialu, do tego stopnia, że kultowe dialogi znają na pamięć. Jednak okazuje się, że z kazji 25-lecia serialu, jego twórczy szykują coś specjalnego Reporter donosi o szykowanym przez HBO Max specjalnym odcinku z udziałem Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanc, Matthew Perry'ego i David Schwimmera.

4 sposoby jak zwiększyć swoją pewność siebie !

Projekt jest na razie w bardzo wczesnej fazie, ale jak informują źródła serwisu, cała ekipa jest mocno zdeterminowana. Odcinek ma być wprowadzeniem do serialu specjalnie dla widzów platformy HBO Max, która ma zadebiutować wiosną 2020 roku. Ekipa nie ma więc wiele czasu.

Zapowiada się prawdziwa perełka! Fani serialu na pewno będą zachwyceni.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com