Edyta Górniak niedawno pozwoliła nam śledzić swoją drogę w zdobywaniu upragnionego prawa jazdy. Towarzyszyły jej w tym kamery oraz setki fanów. Finalnie gwiazda zdobyła uprawnienia i teraz coraz śmielej z tego korzysta.

Kasia Cichopek pozuje na balkonie. Jest tak pięknie urządzony, że można jej pozazdrościć

W ostatnim czasie w związku z sytuacja na świecie większość z nas ma przymusowy urlop. Nie dawno Edyta wróciła ze Stanów Zjednoczonych i po kilku dniach spędzonych w Trójmieście przeniosła się do Krakowa, gdzie uskutecznia samochodowe wycieczki.

Na planie programu nie raz płynęły łzy ... jednak ...

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

Kilka dni temu gwiazda wybrała się w samotną podroż do jednego z punktów gastronomicznych ...

Coś wspaniałego kochani, jechać do MD (tylko po loda, ok?)

Z opinii bliskich znajomych Edyty wynika, że gwiazda bardzo polubiła jazdę samochodem i stara się na każdym kroku ćwiczyć swoje umiejętności! Czy jednak taka wycieczka była konieczna?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com