Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan już wychowują swojego pierwszego dziecka, 8-letnią Hanię. Basia zawsze marzyła o to, aby ich rodzina powiększyła się. Przez długi czas, aktorka miała problem z tym, aby normalnie zajść w ciążę. I na szczęście to się zdarzyło! Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży! W swoich sieciach społecznościowych, gwiazda zamieściła zdjęcie z brzuszkiem i kochanym mężem.

Poza tym wcześniej sporo osób podejrzewali Basię w tym, że czeka na dziecka, natomiast sama aktorka ciągle zaprzeczała takim informacjom. Ostatnio w najnowszym tygodniku Party.pl, Barbara zdradziła, dlaczego tak długo ukrywała swój stan błogosławiony? Sprawa jest w tym, że aktorka nie była jeszcze zbyt spokojna, aby dzielić się swoją radosną wiadomością z całą Polską.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Strata dla polskiego świata aktorskiego. Odeszła aktorka, której twarz była znana z "M jak miłość" i "Na wspólnej"

„M jak Miłość” zakończy się odejściem ze świata żywych głównego bohatera? Będą wielkie emocje

Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić” - mówi Barbara Kurdej-Szatan. 

Pierwszy jej poród odbył się w obecności jej męża. Co dało więcej spokoju podczas tego napiętego momentu. Na ten raz aktorka chce, aby Rafał Szatan tak samo znajdował się obok niej, kiedy na świat będzie pojawiać się ich dziecko:

Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy. Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie tatusiowie nie mają wstępu na porodówki, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

Beata Kozidrak obchodzi urodziny. Oto 10 mało znanych faktów z jej życia

Mamy nadzieje, że wkrótce sytuacja się ulepszy i przyszli ojcowie będą mieć możliwość przywitać swoich dzieciaków!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com