Wydawać by się mogło, że oglądanie telewizji to zbyt pospolita czynność jak dla królewskiej rodziny. Nic bardziej mylnego! Kate znów udowadnia, że jest taka jak my i nie wywyższa się.
Królowa Elżbieta chwali księżną Kate
Okazuje się, że ulubienica Brytyjczyków jest fanką „Tańca z Gwiazdami”, co wyjawił jej mąż, książe William.
Książe wyznał także, że jego małżonka ogląda każdy odcinek programu, a towarzyszy jej przy tym mama. Sam William przyznał, że widział także kilka odcinków show.
"Podejrzewałam męża o zdradę. Wzięłam dzień wolny, cały dzień śledziłam z samochodu. A oto i piękna pani dosiadła się na obiad w restauracji": z życia
Historia z życia o tym, jak Ewa w szpitalu położniczym otrzymała „wiadomość z raju” i postąpiła zgodnie z prośbą córki
Rafał Brzozowski potwierdza plotki o romansie. Kto jest jego nową partnerką
Urokliwe Tatry. Nietypowy, piękny dom jak z bajki!
Być może Kate marzy o udziale w programie? Prawdopodobnie, według królewskich zasad nie mogłaby się na to zgodzić, ale chyba cały świat by jej kibicował i chyba księżna sprawdziłaby się w roli tancerki. Jest bowiem kobietą pełną gracji, a do tego jest bardzo ambitna.
To by było coś!
Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com