Wiele mówi się o niechęci królowej Elżbiety II do księżnej Meghan, która według sondaży na Brytyjczykach, jest najmniej lubianą księżną w rodzinie królewskiej.

Portret Meghan Markle i Księcia Harrego zniknął z Pałacu Buckingham!

Jednak mało kto pamięta, że przez lata czarną owcą rodziny, która nie chciała dostosować się do królewskich reguł był książę Harry, wciąż porównywany do idealnego, ułożonego brata, Williama. Harry nie stronił od hulaszczego stylu życia i już tracono nadzieje, czy kiedykolwiek się ożeni i założy rodzinę. Jednak prognozy nie sprawdziły się i Harry wziął ślub z amerykańską aktorką Meghan Markle, która miała już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Para od początku wzbudzała wiele kontrowersji, ale ostatecznie wizja małżeństwa z niekoniecznie właściwą „partią” wydawała się lepsza, niż bujne życie towarzyskie kawalera Harry’ego. Być może wiązało się to z tym, że książę Harry nie jest następcą tronu.

Książe Harry komentuje swoją relację z bratem

Pomimo starań księżnej Sussex, wszystkio wskazuje na to, że Meghan wciąż nie przekonała do siebie pozostałych członków rodziny męża.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

Z Meghan jest zupełnie inaczej, niż z księżną Kate, którą od zawsze kochali Brytyjczycy i sama królowa Elżbieta. Brytyjskie media donoszą, że królowa jest zachwycona "opanowaniem" księżnej Kate, której nie da się wyprowadzić z równowagi.  Uważa ją także za bardzo podobną do siebie. Eleżbieta II jest także pod wrażeniem tego, jak księżna Kate łączy królewskie obowiązki z życiem rodzinnym i opieką nad trójką dzieci.

Radosne wieści od Kate Middleton!

Czy Meghan ma szanse kiedykolwiek usłyszeć takie słowa z ust królowej?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com