I nie opuszczę cię aż do śmierci... Choć pięknie i bardzo romantycznie brzmią słowa przysięgi ślubnej, niestety nie wszystkim gwiazdom udało się dotrzymać tej obietnicy. Przywykliśmy już do częstych rozwodów w świecie show-biznesu. W Polsce w liczbie małżeństw i rozwodów jednym z niekwestionowanych rekordzistów jest Michał Wiśniewski.

Jednak niektóre znane pary potrafiły się dopasować i walczyć o swój związek pomimo życia w świetle reflektorów. Rekordziści są ze sobą prawie pół wieku!

TeleKamery kiedyś były hitem! Przypominamy najgłośniejsze stylizacje gwiazd z tej uroczystości

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki

Znana dziennikarka i królowa polskiej telewizji dzięki swej urodzie i klasie pewnie w swoim życiu miała wiele wielbicieli. Jednak ona trwa wiernie u boku swego męża już 39 lat!

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

Jerzy Stuhr i jego żona Barbara

Ta urocza para jest ze sobą od 1971 roku, czyli już 49 lat. Ciekawe jaka jest ich recepta na udany związek.

Bożena Dykiel i Ryszard Kirejczyk

Para poznała się na planie 44 lata temu i po pół roku wzięli już ślub. Razem są do dzisiaj.

Katarzyna Żak i Cezary Żak

W przypadku, kiedy dwie osoby w związku sa popularne, o wierność trudniej zadbać. Jednak oni od 35 lat udowadniają, że to tylko mit i gdy się kocha, można przetrwać wszystko.

Artur Żmijewski i Paulina Petrykat-Żmijewska

Jeden z najbardziej ulubionych polskich aktorów jest ze swoją żoną już 28 lat. Nie tylko przystojny, ale też wierny i oddany! Ideał mężczyzny?

Dorota Chotecka i Radosław Pazura

Kolejna aktorska para, która wiernie przy sobie trwa. Są małżeństwem od 27 lat.

Bogusław Linda i Lidia Popiel

Para wzięła ślub w 2000 roku. Te z pozoru zupełnie inne osobowości dopasowały się ze sobą idealnie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com