Od jakiegoś czasu taka osoba, jak Blanka Lipińska stała bardzo popularną w Polsce. Dzięki swojej romantycznej opowieści pod nazwą "365 dni" zdobyła jeszcze większą popularność w polskim kraju. Tak samo o Blance zaczęli mówić bardzo często w ostatnich czasach, dlatego że zaczęła ona się spotykać ze znanym polskim piosenkarzem Baronem. Ciągle pisarka nagrywa filmiki w swoich sieciach społecznościowych, gdzie pokazuje jak wygląda ich wspólne życie z gitarzystą.

View this post on Instagram

Rzadki widok u Lipińskiej 🙄 ...uśmiech 😁 A mam powody do radości...i dumy 💪🏼 @kawul_ksw mój wieloletni kolega i szef, dziś wspólnik i przyjaciel stworzył DOSKONAŁY film 👏🏼 Nie wiedziałam czego spodziewać się po „Jak zostałem GANGSTERem - historia prawdziwa”. Już sam tytuł był dla mnie mało „kobiecy” i myślałam-to pewnie nie jest kino dla mnie...jakże bardzo się myliłam 🤦🏼‍♀️. Film jest ŚWIETNY ! ! ! ! ! ! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 Stary to nie jest „polskie kino” 😳 to film, który można śmiało puścić w świat i być z niego mega dumnym (a w rodzimym kinie sporadycznie tak bywa). To co zrobiłeś, to jak się rozwijasz, to jak pozamiatałeś system obrazem i muzyką ... 🙈🙈🙈 Wielkie ukłony Maciej ! 🔥🔥🔥 Dziękuje i jestem dumna ! To zaszczyt, że mogę nazywać Cię swoim wspólnikiem i uczuć się od Ciebie 🙏🏼 PREMIERA 0️⃣3️⃣.0️⃣1️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ ‼️‼️ Wtedy Wy będziecie mogli zobaczyć, czym Lipińska się tak zachwyca 🎞

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Antek Królikowski wspomina swojego ojca. Wystawił zdjęcie, które było zrobiono rok temu

Co robi Blanka Lipińska, aby zawsze być szczupłą i tak pięknie wyglądać?

Już nie dla kogo nie jest tajemnicą, że Lipińska kilka lat wcześniej wyglądała zupełnie inaczej.  Ważyła 84 kilogramy przy 160 centymetrach wzrostu. W jakimś momencie gwiazda postanowiła całkowicie zmienić swój wygląd. Zrzuciła kilka kilogramów, a potem zmieniło się nie tylko jej ciało, ale i życie. Co takiego zrobiła? Okazuje się, że autorka 365 dni używa dietę pozbawioną węglowodanów. Na swoim InstaStories jedna z fanek zapytała ją, skąd ma w sobie tyle samozaparcia. Lipińska wyjaśnia:

Próżność mi pomaga. Wolę wyglądać, niż być najedzona. Poza tym nie mam w domu jedzenia, którego nie mogę jeść (słodyczy, chleba, ciast itd.). I uprzedzając wszystkie mądrości, które zostaną mi wysłane, pt. możesz ćwiczyć i jeść - nie mogę, bo przy takiej genetyce jak moja, wyglądałabym jak mutant, a poza tym ja się źle czuje po zjedzeniu węglowodanów. Po drugie, nie jem "śmieci", więc mój organizm ma siłę funkcjonować z większą energią.

Jak Blanka Lipińska trzyma się swojej świętnej formy?

Jak wyglądała Katarzyna Dowbor, kiedy miała 20 lat? Dziennikarka pokazała zdjęcie

Ale dyscyplina!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com