Chyba każdy z nas jeszcze pamięta tę zakochaną w sobie parę. Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za najpiękniejszą i jedną z najbardziej przykładnych par w show – biznesie. Każdy podziwiał ich zaangażowanie dla stworzenia ciepłego domu dla gromadki dzieci, pośród których trójkę z nich urodziła Jolie, a kolejną trójkę zaadoptowali wspólnie z Bradem. Jednak także ich związek nie przetrwał. Rozwód i walka o dzieci spowodowała, że dziś Angelina i Brad porozumiewają się przede wszystkim za pośrednictwem prawników.

wspomnienie ze ślubu pary

Angelina Jolie wyznaje całą prawdę o swoim zdrowiu!

Niedawno zagraniczne tabloidy huczały wręcz od plotek na temat chęci Angeliny do stałego wyjazdu z kraju i zamieszkania na innym kontynencie. To Afryka miała stać się domem jej i dzieci. Nowina wydała się bardzo prawdopodobna, kiedy okazało się, że Jolie rzeczywiście planuje wybudować tam dom.

"Angelina nie gra według reguł nikogo, zwłaszcza Brada, i chce, żeby jej dzieci wychowały się poza krajem. Jej plan zakłada, że dom w Afryce będzie ich nową bazą" - donosił informator magazynu "In Touch".

Popularne wiadomości teraz

Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Jednak wszystko wskazuje na to, że wyjazd aktorki jest niemożliwy, bowiem sąd nakazał Jolie zostanie w Stanach Zjednoczonych, ze względu na ojca dzieci, Brada, który nie zamierza się wyprowadzać.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan adoptują dziecko?

Co więcej, w ostatnim wywiadzie dla Harper’s Bazaar Angelina wyznała: "Chciałbym mieszkać za granicą i zrobię to, gdy tylko moje dzieci będą miały 18 lat."

Pochwalacie decyzję Angeliny?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz nakoleżanka.com