Chyba każdy z nas jeszcze pamięta tę zakochaną w sobie parę. Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za najpiękniejszą i jedną z najbardziej przykładnych par w show – biznesie. Każdy podziwiał ich zaangażowanie dla stworzenia ciepłego domu dla gromadki dzieci, pośród których trójkę z nich urodziła Jolie, a kolejną trójkę zaadoptowali wspólnie z Bradem. Jednak także ich związek nie przetrwał. Rozwód i walka o dzieci spowodowała, że dziś Angelina i Brad porozumiewają się przede wszystkim za pośrednictwem prawników.

wspomnienie ze ślubu pary

Angelina Jolie wyznaje całą prawdę o swoim zdrowiu!

Niedawno zagraniczne tabloidy huczały wręcz od plotek na temat chęci Angeliny do stałego wyjazdu z kraju i zamieszkania na innym kontynencie. To Afryka miała stać się domem jej i dzieci. Nowina wydała się bardzo prawdopodobna, kiedy okazało się, że Jolie rzeczywiście planuje wybudować tam dom.

"Angelina nie gra według reguł nikogo, zwłaszcza Brada, i chce, żeby jej dzieci wychowały się poza krajem. Jej plan zakłada, że dom w Afryce będzie ich nową bazą" - donosił informator magazynu "In Touch".

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jednak wszystko wskazuje na to, że wyjazd aktorki jest niemożliwy, bowiem sąd nakazał Jolie zostanie w Stanach Zjednoczonych, ze względu na ojca dzieci, Brada, który nie zamierza się wyprowadzać.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan adoptują dziecko?

Co więcej, w ostatnim wywiadzie dla Harper’s Bazaar Angelina wyznała: "Chciałbym mieszkać za granicą i zrobię to, gdy tylko moje dzieci będą miały 18 lat."

Pochwalacie decyzję Angeliny?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz nakoleżanka.com