Blanka Lipińska w obecnych czasach jest jedną z najbardziej znanych i polskich pisarek w Polsce. Po tym, jak na świat wyszedła jej erotyczna opowieść "365 dni", w tę samą chwilę do Lipińskiej przyszedł wielki sukces i sława. W prywatnym życiu gwiazdy też jest wszystko dobrze. Od kilka miesięcy spotyka się ze znanym gitarzystą zespołu Afromentał, Baronem. Razem one wyglądają naprawdę cudownie i pasują do siebie.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała wspólne zdjęcie ze swoim ojcem

Popularne wiadomości teraz

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Od niedawna Lipińska pochwaliła się screenami świadczącymi o tym, że 365 dni znajduje się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji w popularnej internetowej wypożyczalni. Z tej okazji postanowiła podzielić się radosnym zdjęciem na swoim Instagram, gdzie ona uśmiecha się do kamery z wiankiem na głowie. 

Oto jak świętowałam międzynarodowy sukces filmu - czytamy pod jej najnowszym zdjęciem.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski planują wspólny biznes. Ale jaki?

Poza tym, jak się później okazało, tak radosnie ona uśmiecha nie tylko po to, że ma wielki sukces w swojej karierze, ale tak samo dlatego, że zjadła ona bardzo smaczny posiłek, który na co dzień nie pozwała sobie coś takiego używać. 

A cieszę się tak, bo w nagrodę zjadłam pierwszy raz od wielu lat schabowego z frytkami i popiłam piwem - napisała 35-latka. 

Jak wam takie romantyczne zdjęcie Blanki Lipińskiej?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com