Dominika Tajner i Michał Wiśniewski od 7 lat byli jedną z najbardziej pięknych i głośnych par w polskim show-biznesie. Wokalista zespołu Ich Troje wychowywał nawet syna Maksymiliana Dominiki od pierwszego związku. Ale niestety po tyle latach, ich drogi się rozeszli. Teraz każdy z nich ma już innego partnera obok siebie. Ale jak się okazuje, para znowu się połączyła...we wspólnym biznesie. 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Joanna Krupa udostępniła swoje stare zdjęcie, które jej bardzo motywuje. Wygląda ona na nim bardzo namiętnie!

Dominika Tajner planuje zajmowac sie organizacją ślubów. Jaką rolę będzie spełniać Michał Wiśniewski? 

Nie mamy wspólnego biznesu. Ja organizuje śluby, a on jako artysta czasem będzie pojawiał się na nich, jeśli para młoda sobie tego zażyczy - zdradziła Dominika Tajner w rozmoie z Plejadą. 

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

Tak samo powiedziała, że nic takiego nie widzi w tym, aby wspólnie pracować ze swoim byłym partnerem.

Możemy nazwać to współpracą, lecz nie jest to wspólny biznes, ani umowa długoterminowa. Występy Michała Wiśniewskiego, czy zespołu Ich Troje, będą odbywały się na pojedynczych weselach, jeśli jak już wcześniej wspomniałam, para młoda wyrazi taką chęć - powiedziała Tajner.

Niespodziewana odmowa Grażyny Torbickiej

Była żona także dodała, że nie będzie się ograniczać tylko zespołem Ich Troje.

Jeżeli para młoda zażyczy sobie innego artystę bądź artystkę, również będę zawierała z nimi współpracę - mówi Dominika Tajner.

Tajner i Wiśniewski

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com