Znaleźć swój idealny podkład, to już połowa sukcesu do doskonalego makijażu. Ponieważ podkład jest tą główna bazą od której załeży jak będzie wyglądać twoja cera. Niezależnie od tego, jak będą wykonane pozostale detale makijażowe, twoja śkóra musi być najlepszą. Na rynku kosmetycznym w dzisiejszym dniu jest bezgraniczna ilość podkładów, które obiecują ci wybitny wygląd i długoterminowe krycie. 

Idealny podkład dla ciebie

Marka Avon, najpopularniejsza marka w Polsce, zaprojektowała długotrwały podkład Power Stay 24 Hour Foundation. Zdaniem wielu internautek podkład do twarzy Power Stay nie tylko bardzo długo utrzymuje się na cerze, ale także łatwo się rozprowadza. No coź, musisz to sama sprobować, aby w tym się upewnić.

Avon Power Stay 24 Hour Foundation

Wczęsniej pisaliśmy o makijażu cere trądzikowej. Niedoskonałości są koszmarem każdej z nas. Nawet jeśli lata nastoletnie masz już dawno za sobą, zdarza się, że Twoja cera przeżywa prawdziwy wysyp. Wystarczą do tego: miesiączka, słodycze, czy ostre przyprawy, by nagle na Twojej twarzy pojawił się istny armagedon. Co by się nie stało, nie obwiniaj się, że nie jesteś doskonała. W końcu sama Kendall Jenner ma problem z trądzikiem. Jak ona komentuje problematyczną cerę? - „never let that shit stop you!” i tego się trzymajmy!

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com