Anna Mucha jest jedną z najbardziej seksownych i utalentowanych aktorek w polskim show-biznesie. W swoje 40 lat wygląda bardzo zadbanie i pięknie. Wychowuje dwóch wspaniałych dzieci: Stefanię i Teodora, które pojawili się w związku z Marcelem Sorą. Ostatnio dowiedzieliśmy się o tym, że Anna Mucha spotyka się z Kubą Wonsem, który z zawodu tak samo jest aktorem, jak i sama Mucha. 

View this post on Instagram

wracamy na antenę ! i znów emocje i niespodziewane zwroty akcji ... dziś odcinek w którym ktoś odpada 🙄😱🥺 jak myślicie kto ? 😎 i kto wobec tego wchodzi do finału ? 🥂 bo finał już za tydzień ! i to Wy będziecie decydować 👏🏼😁💋 i co ze mnie wypływa ? 🤔 jad? żółć ? zazdrość ? 😝 no znów poszaleliśmy 🤪 oglądajcie @dancedancedancetvp dancedancedancetvp UPDATE! to co się wydarzyło w czasie nagań @dancedancedancetvp, to co wydarzyło później ... brak slow! cudowni ludzie, wspaniale emocje ...! przed nami Wielki Final już za tydzień, wiec przyjdzie jeszcze czas na pożegnania ... niemniej już teraz chciałabym podziękować @rafal_jonkisz i @krzysiek_jonkisz za Wasze serce, otwartość, dobroć, prostolinijność i braterstwo. za to, ze pokazywaliście nam jak się wspieracie, jak razem (nie przeciw sobie!) walczycie, jak się bawicie i rozwijacie! za to, ze jesteście po prostu dobrymi ludźmi z sercami na dłoni ... ściskam Was mocno! dla mnie - jesteście zwycięzcami 💪🏼👏🏼👏🏼👏🏼 spełnienia marzeń Chłopaki! 💋💋💋

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska pokazali, jak będą wyglądać w starości. Zrobili wyjątkowe selfie

Popularne wiadomości teraz

Natalia Siwiec błaga ukochanego o wybaczenie. Szczere wyznanie w dwóch językach zaskoczyło fanów

Monika Mrozowska w tajemniczy sposób informuje o złamanym sercu

4 fryzury dla cienkich włosów, które dodają dodatkowej objętości

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Złapali ich paparazzi na ich współnym spotkaniu. Razem one miło spędzali czas w centrum Warszawy. Na zdjęciach dobrze było widać, że między nimi nie tylko przyjaźń. Ale co ciekawe, Anna i Kuba spotykają się już od długiego czasu. 

Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie "ustrzelił" – informuje znajomy pary dla "Flesz".

Wróżbita Maciej Skrzątek przepowidział przyszłość trzeciego synka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Poza tym, aktorka nadał nie powiedziała o tym, co stało przyczyną jej rozstania z jej ojcem jej dzieci. Może kiedyś o tym sie dowiemy...

Tak samo czytaj o tym, jak Anna Mucha na zdjęciu ze swoim obecnym partnerem kilka lat temu. Ostatnio o słynnej aktorce Annie Muchy stało się za głośno w polskich mediach. Wszystko po to, że ona zaczęła się spotykać z nowym partnerem. Wyszło na to, że to jest Jakub Wons, który tak samo jest polskim aktorem. Razem z nim, Mucha spotkała się w centrum Warszawy, gdzie one razem dobrze spędziły czas. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com


 
 

 


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana