Antek Królikowski jest znanym polskim aktorem. Swoją karierę zaczął od serialu „39 i pół” i o tego momentu coraz więcej zdobywał swoją popularność. Oczywiście na jego popularność i rozwój w aktorstwie wpłynęła najawność jego znanych rodziców: Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Do dziś odgrywają bardzo ważną rolę w kinematografii. A sama pamięć o słynnym Pawłu Królikowskim pozostanie na zawsze w sercu każdego Polaka.

Kinga Rusin mieszka w obłędnym apartamencie. To wnętrze na miarę gwiazdy Hollywood

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Antek Królikowski rozstał się ze swoja dziewczyną, Kasią Dąbrowską, z którą spotykał się przez całe dwa lata. O tym poinformowała sama Katarzyna Dąbrowska w swoich sieciach społecznościowych. 

Dziękuję za 1.5 roku. Nie jesteśmy już z Antonim razem -napisała Kasia Dąbrowska.

Lista najpopularniejszych imion na przestrzeni lat. Sprawdź swój rok urodzenia

Pod jej postem pojawiło się sporo żałosnych komentarzy od internautów. Przecież każdy miał nadzieje, że u nich w końcu będzie ślub. Do związku z Dąbrowską Królikowski spotykał się z  Joanną Jarmołowicz i z Julią Wieniawą. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Kinga Rusin mieszka w obłędnym apartamencie. Kinga Rusin to dziennikarka, która dziś jest prawdziwą królową w TVN-ie. Prowadziła już wiele programów rozrywkowych, a na co dzień możemy ją zobaczyć w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", który prowadzi wraz ze swoim przyjacielem Piotrem Kraśko. O tym szczegółowo czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com