Ewa Minge jest znaną polską projektantką. Ona zawsze korzysta się z różnych zabiegów, które robią jej piękną i młodą. Tak od niedawna pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem tego, jak wyglądała jej wizyta u kosmetologa. Gwiazda opisała wszystko to, co z nią robił lekarz. Po prezydenckich wyborach, Minge pojechała do swojej ulubionej kliniki, gdzie właśnie wszystko i robiła.

Izabela Janachowska ochrzciła syna w swoją rocznicę ślubu

View this post on Instagram

Głos oddany w wyborach a później moj wybór na starość . Ciąg dalszy odbudowywania tego co czas zepsuł i różne inne koleje losu . Była i w tym moja głupota . Jak już pisałam od roku oddałam się w ręce @drplatkowska i jej zespołu w @klinika_anclara . Czynią cuda . Dzisiaj dr.Ania zajęła się moim konturem twarzy . Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć ,dosłownie . Nadmiar ,który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny ,bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta , po usunięciu balona okazał się sporym problemem . Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy . Mówię :niech sobie wisi !!!😂🤪. Ale Ania mówi :nie, nic wisieć nie będzie . Wpierw odbudujemy kondycję organizmu , wpłynie to na skore , która dostanie kopa od wewnątrz . Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi jak mezoterapia , masaże limfatyczne i kilka innych (o których wkrótce opowiemy ). Po doprowadzeniu skory do elastyczności ,wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy . I tak dzisiaj zupełnie bezbolesnie otrzymałam nową żuchwę 😂i w komplecie konturowanie podbródka . Ważne ,że twarz nie zyskuje żadnej objętości ,na co po latach cierpienia jestem przeczulona . Wszystko tylko nie wypełniacze ! Okazuje się ,ze właściwie podane nie zmieniają rysów twarzy a zwyczajnie odświeżają jej kontur i napięcie skory w najbardziej newralgicznych miejscach . Słynne chomiczki zniknęły a jak oceniły dziewczyny ...żuchwa żyleta ! Przypominam tym, którzy marzą o godnej starości ,ze to ich wybór , moj jest taki jak wielu innych kobiet, które wręcz zalały mnie fantastycznymi wiadomościami i pytaniami . Wychodząc Wam na przewciw , postanowiłyśmy z @drplatkowska raz w tygodniu na moim instagramie robić rozmowy na temat dermatologii i medycyny estetycznej . Będzie można zadawać pytania a moja cudotwórczyni odpowie . Mówimy ostatnio mocno o tolerancji. Tolerancja ,to nie tylko kolor skory czy orientacja seksualna . Tolerancja ,to szacunek wyborów innych ludzi nawet jeżeli są one radykalnie różne od naszych . O czym powinnismy porozmawiać na pierwszy ogień ? Piszcie ! ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Głos oddany w wyborach, a później mój wybór na starość. Ciąg dalszy odbudowywania tego, co zepsuł czas i różne inne koleje losu. Była i w tym moja głupota. Dzisiaj dr Ania zajęła się moim konturem twarzy. Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć, dosłownie. Nadmiar, który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny, bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta, po usunięciu balona okazał się sporym problemem. Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy. Mówię: "Niech sobie wisi!" Ale Ania mówi: "Nie, nic wisieć nie będzie" - napisała na Instagramie Minge.

Projektantka zaczęła opisywać dokładnie wszystko to, co z nią robił jej kochany kosmetolog.  

Najpierw odbudujemy kondycję organizmu, wpłynie to na skórę, która dostanie kopa od wewnątrz. Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi jak mezoterapia, masaże limfatyczne i kilka innych. Po doprowadzeniu skory do elastyczności wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy. I tak dzisiaj zupełnie bezboleśnie otrzymałam nową żuchwę i w komplecie konturowanie podbródka. Ważne, że twarz nie zyskuje żadnej objętości, na co po latach cierpienia jestem przeczulona. Wszystko tylko nie wypełniacze! Okazuje się, że właściwie podane nie zmieniają rysów twarzy, a zwyczajnie odświeżają jej kontur i napięcie skory w najbardziej newralgicznych miejscach - tłumaczyła.

Dodatkowo Ewa Minge powiedziała o tym, że każda kobieta sama decyduje na to, odwiedzać kosmetologa czy nie? Zwróciła poszczególną uwagę na termin tolerancji.

Słynne chomiczki zniknęły, a - jak oceniły dziewczyny - żuchwa żyleta! Przypominam tym, którzy marzą o godnej starości, że to ich wybór, mój jest taki, jak wielu innych kobiet, które wręcz zalały mnie fantastycznymi wiadomościami i pytaniami. Mówimy ostatnio mocno o tolerancji. Tolerancja, to nie tylko kolor skóry czy orientacja seksualna. Tolerancja to szacunek wyborów innych ludzi, nawet jeżeli są one radykalnie różne od naszych - powiedziała na koniec Ewa Minge.

View this post on Instagram

Ostatnio sporo osób zadaje mi pytanie dlaczego się nie uśmiecham? Taki czas . Taki nastrój , takie ciężary . Nie do końca rozumiem tych wiecznie uśmiechniętych choć jeżeli to szczery , nie mijający nastrój ,to szczerze zazdroszczę . Z perspektywy moich lat i doświadczeń wiem jednak ,ze wieczny uśmiech może mieć tylko Joker i nie ma on nic wspólnego ze szczęściem . Boimy się szczerze mówić o stanie gorszego samopoczucia , smutku czy nawet strachu. Boimy się odrzucenia społecznego , zwłaszcza jako osoby popularne ,których biały, szeroki uśmiech jest synonimem sukcesu a osoba popularna musi być jego odzwierciedleniem . Sukces ...nie jest on jednak wieczną radością a świadomością kim jesteśmy w każdej chwili naszego życia i jak czujemy ...prawdziwie . A czujemy różnie . Ja ostatnio jestem zmęczona i przytłoczona obowiązkami oraz niemocą . Ta ostatnia najbardziej ogranicza moją radość . Odczuwam jak każdy człowiek lęk, niepewność , stratę . Smakuje tak słodycz jak i gorycz . Nie udaje , nie maluje szarości na różowo choć każdego dnia wstaje i próbuje zmienić ciężką pracą to co mnie boli . A boli wiele , bo życie to sinusoida i tak samo się często wznosisz jak i upadasz. Przyglądając się ostatnio rzeczywistości postanowiłam oddać moj instagram na pożyteczne cele . Wkrótce będą się tu pojawiać najlepsi w Polsce psycholodzy i będą Was wspierać. Udawanie , ze jest rewelacyjnie i trzeba szeroko się uśmiechać pogłębia tylko problem zamiast go rozwiązywać . Piszcie swoje pytania , problemy , tak abyśmy mogli wybrać najczęstsze tematy i pomoc w rozwiązaniu ich . Pandemia jak przewidziałam zbiera żniwo , tak mocno ukrywane od dawna. Żyjemy w czasach gdzie rozwój emocjonalny nie dogania rozwoju cywilizacji . Technologia i papierowym wartości rujnują nam głowy i dusze. Normalny człowiek nie potrafi odnaleźć się w tym fikcyjnym świecie Jokerow . Kochani proszę piszcie co najbardziej Was boli , o czym w pierwszej rozmowie z psychologiem chcielibyście usłyszeć . Prowadząc fundacje od lat wiem , ze głowa choruje tak samo często jak każdy inny organ a z nią dusza. Nie jest to jednak popularne przyznać się do złego nastroju , depresji , przerażenia , bólu myśli .

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com