W ostatnim czasie w świecie show-biznesu ma miejsce potężne baby-boom. Nie wiadomo czy to efekt epidemii i częstszego pobytu w domu z ukochanym, czy może jest to zwykły zbieg okoliczności, mimo to każda chciana ciąża jest powodem do radości i tego się trzymajmy.

Tomasz Oświeciński pokazał zdjęcie, gdy miał 21 lat. Na jego głowie było wtedy znaczniej więcej włosów

w 2020 roku w kwietniu o swojej ciąży poinformowała Lara Gessler, córka Magdy Gessler, która także zajmuje się prowadzeniem restauracji i gotowaniem. 

Ta informacja ucieszyła wszystkich fanów rodziny Gesslerów, ale najszczęśliwszą wydaje się być Magda Gessler, która pęka z dumy i nie może się wręcz doczekać zostania babcią, co w ostatnim wywiadzie potwierdziła Lara.

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania. - wyznała portalowi Jastrząb Post

Kinga Rusin mieszka w obłędnym apartamencie. To wnętrze na miarę gwiazdy Hollywood

Lara zdradziła też, że bardzo dobrze czuje się w obecnym stanie i póki co ze spokojem oczekuje maluszka.

Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Larze siły, cierpliwości i szczęśliwego rozwiązania.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com