Tomasz Oświeciński w swoich social mediach opublikował zdjęcie sprzed lat. Na nim gwiazdor pozuje w niebieskim garniturze i na głowie ma znacznie więcej włosów niż teraz. Aktor miał wtedy 21 lat. 

Styl — tego nie można się nauczyć, z tym się trzeba urodzić… Uwierzycie, że ten przystojniak z bujną grzywą to ja w wieku 21 lat? Myślicie, że gdyby w tamtych czasach istniał Instagram miałbym szansę na zostanie blogerem modowym? -napisał Tomasz Oświeciński na swoim Instagram. 

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

View this post on Instagram

Styl - tego nie można się nauczyć, z tym się trzeba urodzić... 😂😂😂 Uwierzycie, że ten przystojniak z bujną grzywą to ja w wieku 21 lat? Myślicie, że gdyby w tamtych czasach istniał Instagram miałbym szansę na zostanie blogerem modowym? 😎 #PrzystojnyJestemIDobrzeMiZTym #DlaMnieMaszStajla #PięknyIMłody #MiałoSięTenStyl #AleCoWażniejszeMiałoSięWłosy #ToByłyCzasy #Młody #TomaszOświeciński #Aktor #Motywacja #Szczęściarz #Styl #Klasa #Mucha #Marynarka #Młodość

A post shared by 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐎𝐬𝐰𝐢𝐞𝐜𝐢𝐧𝐬𝐤𝐢 (@tomasz_oswiecinski_official) on

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od internautów. Większość była zaskoczona tym, jak wcześniej wyglądał polski gwiazdor:

  • Naprawdę? Może to jakiś żart.
  • Tomek zawsze miałeś styl!
  • No szok, jaki przystojniak. Zabujałbym się.
  • O matko. Przypomniałeś mi panie Tomaszu wesele znajomego i te super kreacje z lat 90
  • Nie do poznania zupełnie inny facet sprzed lat.

Sonia Bohosewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra

Jak myślicie, jak by teraz Tomasz miał włosy, pasowało by mu?

View this post on Instagram

Chociaż 1️⃣ września dopiero jutro, to wakacje zakończyły się z hukiem wczorajszej nocy ⚡- dosłownie. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście cali i zdrowi! Ten spektakl ⛈️na niebie był prawie jak spod ręki Tarantino! Ale nie o tym dziś. Poprzedni rok szkolny był specyficzny, trudny, nauka zdalna dałam nam wszystkim w kości, zarówno dzieciakom jak i rodzicom. Mam ogromną nadzieję, że wszystko będzie już wracać stopniowo do normalności i nasza młodzież będzie mogła spędzać czas z rówieśnikami w szkołach, a nie przed komputerami w swoich pokojach. Maja idzie jutro pierwszy dzień do nowej szkoły, więc w naszym domu podwójne emocje i ekscytacja. Czy Wasze dzieciaki też obiecywały w kwietniu, czy maju, że już nigdy nie będą narzekać na wstawanie do szkoły? Wszystkim uczniom życzę dużo sukcesów, a nauczycielom wytrwałości❗ ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞ #BurzaByłaDuża #KtoSięBoiBurzy #LewdoWbiegłemDoDomu #JużJutroSzkoła #ZnowuSięZacznie #Szkoła #1Września #KoniecWakacji #KoniecLaby #Burza #Pioruny #Deszcz #TomaszOświeciński #Aktor #Motywacja

A post shared by 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐎𝐬𝐰𝐢𝐞𝐜𝐢𝐧𝐬𝐤𝐢 (@tomasz_oswiecinski_official) on

Wcześniej pisalismy o tym, jak Maja Hyży opublikowała odważne foto z sesji zdjęciowej. Maja Hyży od nidawna stała mamą przepięknej dziewczynki Tosi. Piosenkarka ma już dwóch synów -bliźniaków od pierwszego związku z Grzegorzem Hyży, natomiast zawsze marzyła o tym, aby w jej życiu pojawiła się córka. Ze swoim nowym partnerem, wokalistka jest teraz bardzo szczęśliwą. W swoich mediach społecznościowych uczestniczka programu X Faktor, często publikuje różnego typu zdjęcia. W momencie, gdy znajdowała się w błogosławionym stanie, często zamieszczała zdjęcia z brzuszkiem z sesij zdjęciowych. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com