Radosław Majdan przed małżeństwem z Małgosią Rozenek był żonaty dwukrotnie, więc można śmiało powiedzieć, że piłkarz miał nie małe doświadczenie w byciu mężem. Natomiast wciąż zaciekle marzył o potomku. To marzenie w końcu ziściło się  tego roku - Radosław Majdan został ojcem Henryka, chyba najbardziej wyczekiwanego dziecka w tym roku.

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Chłopiec już od pierwszych dni narodzin prawdopodobnie pojawiał się częściej na Instagramie i zdobywał więcej like'ów niż przeciętny człowiek przez całe życie. Henryk zebrał więc już pokaźne grono fanek na portalach społecznościowych.

Od pierwszych zdjęć Henia, fanki Gosi i Radka zastanawiały się do kogo pogodny jest maluch. Sugerowano, że to wykapany ojciec, jednak trudno było to dokładnie stwierdzić, nie wiedząc jak były bramkarz wyglądał w dzieciństwie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Popularne polskie pary, które są długo razem, a nie mają ślubu. Dobrze im się żyje na „kocią łapę”

Jednak ostatnio padł ostateczny dowód potwierdzający, że Henryk zdecydowanie odziedziczył wygląd bardziej po tacie, niż mamie po tym, jak Radosław Majdan dodał na Instagram swoje zdjęcia z dzieciństwa i porównał je ze zdjęciami Henryka.

Podobieństwo widać gołym okiem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com