Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, całkiem niedawna zaistniała w polskim show-biznesie. Zaczęła aktywnie prowadzić swoje sieci społecznościowe, gdzie ciągle dzieli się swoimi pieknymi zdjęciami. Dziewczyna często uczestniczy w sesjach zdjęciowych, efekty któych możemy zobaczyć. Nastolatka naprawdę robi wielkie wrażenie i świat modelingu oczywiście jest dla niej otwarty. 

Maryla Rodowicz dostała pracę. Nareszcie koniec problemów gwiazdy

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

View this post on Instagram

pink!👛🌸🎀 📸- @venetjen

A post shared by 𝓞𝓵𝓲𝔀𝓲𝓪💫 (@oliwia.bieniuk) on

Od niedawna na swoim InstaStories Oliwia podzieliła się zdjęciem, na którym prezentuje swoje wysportowane ciało. Nie trudno się domyśleć, skąd Oliwia ma taką piękną sylwetkę, przecież dziewczynka profesjonalnie zajmuje się sportem. Ale na pewno nastolatka pójdzie nie w wielki sport, a w modeling. 

Oliwia Bieniuk prezentuje swoją sylwetkę

Kiedyś znajomy Jarosława Bieniuka w rozmowie z "Flesh" powiedział, że Oliwia Bieniuk bez żadnego wątpienia zrobi wielką karierę w sferze modelingu. 

Oliwka ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show-biznes. Oby tylko miała mądrych doradców -powiedział infomator.

Wy też myślicie, że dziewczyna w przyszłości będzie dobrą modelką?

Ostatnie zdjęcie Anny Przybylskiej. Anny Przybylskiej nie ma z nami już całe 6 lat. Nie stało jej 5 października 2014 roku. Aktorka walczyła z ciężką chorobą, nowotworem trzustki, która niestety otrzymała nad niej zwycięstwo. Ostatnie dni Anna spędziła w otoczeniu swoich samych najbliższych osób, czyli obok swojej rodziny. Została pochowana aktorka w Gdyni.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com