Chore dziecko to jedno z największych nieszczęść z jakim muszą się zmierzyć rodzice. Każdy kochający rodzic che, aby jego dziecko miało w życiu jak najlżej, było szczęśliwe i spełnione, jednak te marzenia niestety czasem trudno spełnić. O tym wiedzą także popularne osoby, które są rodzicami ciężko chorych dzieci.

Lucyna Malec

Gwiazda serialu ''Na wspólnej'' sama wychowuje córkę Zosię i podkreśla, że bycie matką to jej najważniejsza rola w życiu. Dziewczynka urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, a aktorka robi co może, aby jej dziecko miało normalne dzieciństwo.

Popularne polskie pary, które są długo razem, a nie mają ślubu. Dobrze im się żyje na „kocią łapę”

Michael Buble

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Syn piosenkarza o anielskim głosie walczył z nowotworem wątroby. Na szczęście Noah pokonał chorobę i dziś jest zdrowym chłopcem.

Ewa Błaszczyk

Historię córki Ewy Błaszczyk zna prawie każdy. Dziewczynka w wieku 6 lat  zakrztusiła się tabletką i od tego czasu jest w śpiączce

Colin Farrell

Syn byłego mężem Alicji Bachledy-Curuś cierpi na zespół Angelmana, który inaczej nazywa się ''zespołem szczęśliwej kukiełki''. Objawami choroby są niepełnosprawność intelektualna, problemy z poruszaniem czy charakterystyczny wygląd, np. uśmiech, który przypomina uśmiech marionetki.

Kto wcieli się w polską wersję „Pretty Woman”? To może być wielki hit

Artur Gadowski

Piosenkarz zespołu IRA ma trójkę dzieci. Najstarsze z nich, Wiktoria, cierpi na Zespół Downa. Wokalista rozstał się z matką dziewczynki i na nowo ułożył sobie życie z inną kobietą. 

Paweł Wawrzecki

Znany z komediowych ról związany był z aktorką Barbarą Winiarską. Aktorska para doczekała się córki – Ani. Dziewczyna urodziła się z porażeniem mózgowym. Po śmierci żony, poświęcił się całkowicie opiece nad córką.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com