Daniel Borzewski został nowym Misterem Polski 2019. Zwycięzca konkursu pochodzi z Radzikowa Nowego, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Ma 23 lata. Borzewski jest tancerzem i należy do grupy tanecznej Volt Agustina Egurroli. Występuje w popularnych programach, takie jak: "Taniec z Gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", "Jaka to melodia" oraz "The Voice of Poland". Tak samo 23-latek lubię śpiewać.

Zwycięzca Mister Polski 2019 Daniel Borzewski


O uczestnictwie w konkursie Mister Polski, 23-latek nigdy nie myślał. W swoim wywiadzie w Viva pzyznaje się, uczestnictwo w konkursie nie było łatwe. Aby, dotrzeć do finału potrzeba było osiem miesięcy. Co było bardzo długo. Po konkursie ma wielkie plany, a między innymi kontynuować swoją pracę związaną z tańcem. Możliwe otworzyć jakieś warsztaty, gdzie można by było trenować dzieci i rozwijać ich talent i pasję.

Daniel Borzewski

Viki Gabor i Roksana Węgiel- przyjaciółki czy rywalki?

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Nie ukrywa, że zwycięstwo w Mister Polski było jego jednym z wielkich marzeń i co bardzo pomogło mu jeszcze więcej otrzymać przepustkę do show-biznesu. O życiu osobistym na razie nic nie wiadomo, ale jeżeli coś się pojawi, to Daniel obowiązkowo pokaże  w swoich sieciach społecznościowych. A właśnie w Instagram, gdzie on jest podpisany jako @daniel.borzewski i ma ponad 16 tys. followerów.
Nad swoim ciałem Borzewski ciągłe pracuje, i wygląda sportowo nie tylko dzięki tańcu, a i uprawieniu sportem.

Damian Kordas ucieka z Warszawki „nikt nie będzie udawał życzliwej dla mnie osoby”

"W konkursach tego typu, oczywiście uroda jest ważna, ale liczy się to, co sobą reprezentujesz" - powiedział zwyciężca konkursu Mister Polski 2019.

Wcześniej pisaliśmy o modelce Sandry Dorsz. 25 listopada odbył się wielki final Top Model. Zostań modelką. Wśród finalistów okazała się Sandra Dorsz, która zajęła czwarte miejsce. Sam finał wygrał Dawia Woskanian. Sprawdź, kim jest ta piękna modelka Sandra Dorsz?Młoda, utalentowana modelka spodobała się jurorom swoją spektakularną uroda i zmysłowością. Sandra Dorsz jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com