Ola Żebrowska jest żoną znanego polskiego aktora, Michała Żebrowskiego. Rozpoznać go można z takich filmów, jak: Ogniem i mieczemPan TadeuszWiedźminStara baśń. Kiedy słońce było bogiemPręgi  i Kto nigdy nie żył. Niezadługo zostanie ojcem po raz trzeci. Na świat musi pojawić się jego trzeci synek. 

Dzielny pies szczekaniem uratował domowników

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ola Żebrowska aktywna w swoich sieciach społecznościowych. W momencie swojej ciąży, dzieli się zdjęciami pięknego brzuszka. Od niedawna gwiazda zdradziła płeć swojego trzeciego dziecka. W rodzinie Żebrowskich pojawi się ich trzeci synek. 

Aleksandra Żebrowska odnosi się do tych gwiazd, które nie boją się pokazywać swoje ciało do całej publiczności. I nawet podczas ciąży, Żebrowska śmiało pokazuje swój brzuch. Od niedawna zamieściła kolejne zdjęcie w ustroju kąpiełowym, gdzie ona łeży na drewnianej kanapie. Gwiazda zaprezentowała swoją ciążę na 9 miesiącu. Ale poszczegółną uwage było zwrócono na jej długie i szczupłe nogi. 

Oficjalnie najbardziej pochlebna poza dla ujęć całego ciała podczas ciąży -napisała Aleksandra Żebrowska. 

Trzeba się przyznać, że żona Żebrowskiego wygląda bardzo pięknie i szczuple. I nawet nie powiesz, że ona ma 9 miesiąc ciąży. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com