Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa na stałe mieszka w USA. Od niedawna urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Ashę Leigh. Od tego momentu sieci społecznościowe gwiazdy całkiem wypełnione zdjęciami i nagraniami jej kochanego skarbu. Joanna dzieli się wszytskim co się da: jak bawi się z córką, co dla niej kupuje, jakie książki czyta i tak dalej. Asha Leigh coraz badrdziej zachwyca internautów Krupy.

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka. Co łączyło tych dwoje?

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Obecnie Joanna Krupa znajduje się w Polsce. Przyłeciała do kochanego kraju, aby wziąć udział w filmowaniu programu Top Model. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa pokazała pokój córeczki w Polsce. O tym możesz przeczytać w naszym artykule. 

Antek Królikowski będzie grać z Julią Wieniawą. Krótko powiedział o ich relacjach

Modelka opublikowała nagranie na swoim InstaStory, na którym pokazuje fragmenty pracy na planie zdjęciowym.  Prezentuje się w bieliźnie do reklamy w firmie "Esotiq". Ma na sobie czarną, seksowną bieliznę. W rękach trzyma noworoczny prezencik i tańczy obok choinki. Trzeba się przyznać, że wygląda Krupa zjawiskowo! Trudno uwierzyć w to, że ta kobieta tylko od niedawna urodziła. Ma piękną i wysportowaną figurę. 

Seksowna Joanna Krupa

Aneta Zając w stroju kąpielowym zachwyca internautów. Aneta Zając -gwiazda serialu "Pierwsza miłość" od jakiegoś czasu dokonała nad sobą wielką metamorfozę. Zrzuciła kilka kilogram i całkowicie się przemieniła. Teraz aktorka spokojnie chwali się pięknymi zdjęciami swojej nowej sylwetki. Każdego zachwyca swoją metamorfozą i bardzo motywuje.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com