Joanna Krupa od niedawna stała mamą. Macierzyństwo przyszło do niej w wieku 41 lat. Z amerykańskim biznesmanem Douglasem Nunes modelka odnałazła wielkie szczęście i powitała na świecie kochaną córkę Ashę-Leigh. Sieci społecznościowe Krupy całe w zdjęciach małego skarba. Gwiazda ciągle dzieli się tym, jak cudownie mieszka jej mała księżniczka.

Niezadługo ślub! Martyna Wojciechowska przygotowuje się do wielkiej ceremonii

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Teraz Joanna Krupa znajduje się w Polsce, aby zając się swoją kochaną pracą. Ma nagrania dla kochanego przez większość programu "Top Model". Krupa cała jest w swojej pracy, ale nie zapomina o tym, aby przygotować pokoik dla swojej kochanej córki Ashy-Leigh, która niezadługo przyleci do Polski. Na swoim Instagram modelka podzieliła się zdjęciem tego, jak wyposażyła pokój.

Na pierwszą wizytę Ashy w Polsce wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane. W Jej pokoiku znalazły się nawet ulubione zabawki, którymi uwielbia się bawić -napisała Joanna Krupa.

Możemy zauważyć, że wszystko jest wykonane w białym kolorze w odróżnieniu od pokoju w Ameryce, który jest w różowo-białych kolorach. Jak wam polski pokoik Ashy-Leigh?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com