Znane osoby coraz częściej wypowiadają się na tematy polityczne i bardzo to popieramy. Każdy ma bowiem prawo do swoich poglądów, a interesowanie się polityką powinno należeć do naszych obowiązków, bowiem to od polityki właśnie zależą ceny w sklepach, czy zasięg naszych praw. 

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Nade wszystko, oprócz wygłaszania poglądów, przede wszystkim influencerzy postanowili wykorzystać swoje zasięgi, zachęcając ludzi do wzięcia udziału w wyborach. Zważając na frekwencję, która dopisała podczas II tury wyborów, czyli jak wskazują na to dane z PKW z 99.9 proc. obwodów: 67,97 procent - można uznać, że to przedsięzięcie im się udało.

Zdjęcia przy urnie królowały więc wczoraj na Instagramie. Gwiazdy wybrały różne stylizacje na ten dzień. Jedni preferowali wygodny dres, inni elagancki i szykowny outfit. Wśród drugiej grupy była Małgorzata Kożuchowska, która ubrała się w zieloną midi sukienkę podkreślającą talię. Przyznajemy, że bardzo spodobała nam się ta stylizacja. Jest klasyczna, ale nie nudna. Idealna stylizacja na słoneczną niedzielę.

A Wy, co myślicie o tej stylizacji?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com