Maja Hyży w połowie kwietnia ogłosiła, że czeka na swoje trzecie dziecko. Ze swoim byłym mężem, Grzegorzem Hyży piosenkarka ma już dwóch dzieci, ośmioletnich synów-bliźniaków. Ale gwiazda zawsze marzyła o dziewczynce. Od tego momentu, jak Maja zaszła w ciążę, w jej sieciach społecznościowych zaczęli się pojawiać różne zdjęcia z brzuszkiem. Celebrytka organizowywała sobie różnego typu sesji zdjęciowe, gdzie prezentowała się w różnych stylizacjach. 

Mocne słowa Kurdej-Szatan do internautki: „Popracuję jeszcze, by na 500 plus dla pani było”

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Maja Hyży urodziła! Wokalistka w swoich sieciach społecznościowych podzieliła się pierwszym zdjęciem z córeczką. Szczęśliwa Maja tuli swoją córkę, imię której Tosia. 

Wróciłam 😘Nasz Aniołek jest już z Nami🥰 Antosia jest darem od Aniołów 😇A ja najszczęśliwszą matką na ziemi -napisała Maja Hyzy na swoim Instagram. 

Jerzy Stuhr w szpitalu. Stan aktora jest ciężki!

Jeszcze za kilka miesięcy przed porodem, piosenkarka powiedziała, że będzie miała cesarskie cięcie ze względu na stan swojego zdrowia. 

To tylko i wyłącznie wynika ze względów zdrowotnych. Mam problemy z biodrami i to uniemożliwia u mnie urodzenie naturalnie. To dla mojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa maluszka -powiedziała Maja. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com